Skocz do zawartości
maxymili

Słuchawki Rebeltec do kompa stacjonarnego

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.morele.net/sluchawki-rebeltec-harmony-akkslreblpsm0004-1139664/

 

Dzieciaki mi rozwaliły stare roccaty. Czy kupując takie tanie słuchawki (link powyżej) dużo tracę?

Nie za bardzo chciał bym teraz wydawać 600zł na słuchawki, a opcji pośredniej nie widzę.

 

Czy ktoś z was miał lub używał takich słuchawek? Dają radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapłacić więcej, byle nie 500 ;)

Te ISK przymierzałem i dla mojego rozmiaru głowy niewygodne. Raczej potrzebuje dużych słuchawek, ale też z regulacją aby dzieciak mógł korzystać.

A co sądzicie o tych Razenach? Cena atrakcyjna i dźwięk przestrzenny. Czy te nauszniki są duże?

http://www.electro.pl/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-razer-kraken-usb-rz04-01200100-r3m1-,id-571325?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=840809&utm_campaign=2017-04&utm_term=Sluchawki-z-mikrofonem&ceneo_spo=false

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie te gamingowo odpustowe zabawki szkoda kasy i nerwów. W kwestii jakość dźwięku najbardziej opłacalne są somici v2. Nie napisałeś nic o tym jakie brzmienie lubisz

Do 500 masz jeszcze

Hm5

ISK hp 9999

Agk 240 (ale tu potrzeba więcej mocy Integra ich nie pociągnie)

Możesz sprowadzić z Niemiec philips shp9500 (świetne otwarte słuchawki z bardzo dobra scena)

I AKG 550mk II

To tak na szybko

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 200 to limit, słuchawki do kompa nie do wieży (99% :skype, teamspeak, gry, youtube), muzyki słucham na głośnikach, a realnie w samochodzie bo nie mam czasu ;)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem Somiców, ale tradycyjnie poleciłbym Hyperx Cloud w pierwszej wersji, koszt koło 250zł. Nie znam innych tak dobrze wycenionych słuchawek, oferujących tak dobry dźwięk i tyle akcesoriów, jednym słowem killer, chińska podróba beyerdynamiców i klon qpadów. Bazują na takstarach, czyli słuchawkach stereo HiFi, warto dopłacić.

P.S. brzmieniowo "V"

Edytowane przez 410N
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szaleje nie są takie znowu świetne bas karton scena dość mała. Prawda jak ja półke gaming audio to są faworytem. Ale nie są takie cudne i gdzie w nich podobieństwo do beyerdynamic?

To już somici barwa bardziej pod DT 880 podchodzą.

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dla znajomego, czym się różnią wersje 600 i 250 OHM?

Apetytem na prąd więcej omów to teoretycznie lepsza kontrola membrany. Temat dość złożony ale nawet do 250Ohm bez wzmacniacza słuchawkowego nie ma co podchodzić

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hodzi o kontrolę membrany do wysoko omowych słuchawek trzeba więcej mocy aby cewka była w stanie wychamować/utrzymać membranę w odpowiedniej pozycji. Temat jest dość złożony wszystko zależy od konkretnego modelu bo zdarzają się słuchawki 200ohm które mają większe zapotrzebowanie na moc wyjściowa źródła nic 600ohm. Największą różnice na pierwszy rzut ucha słuchać w basie i braku jego kontroli oraz mocy jest poprostu sucho. Jak się w słuchamy bardziej pojawiają się zniekształcenia na całym paśmie. Np takie DT 990 250ohm słuchawki łapią genialna wręcz synergia z wzmacniaczami lampowymi w klasie A z nawet 1W na wyjściu i wtedy rozwijają skrzydła

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kupiłem te razer, okazało się, że są za ciasne dla mnie, dźwięk jest jak stękanie z klopa przez drzwi. Po dwóch miesiącach pałąk nausznika pękł. Nie wiem co tam syn z nimi zrobił. No ale po prostu plastik się złamał. To jest tandeta, że tandeta. Dramat. Mieliście rację odradzając. Mój błąd, że to  w ogóle zamówiłem.
Ale chwilę po razerach kupiłem Sonic v 2. No niestety nie mają przypinanego  mikrofonu :o no i dla mnie przewód słuchawek jest zbyt długi, związałem go na stałe.
Natomiast dźwięk, wygoda użytkowania, jakość wykonania, wygląd (poza tym długim kablem) jest na bardzo wysokim pozimie. Te słuchawki mogę polecić z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...