Skocz do zawartości
Orgiusz

PPC 2017 uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiegoś powodu z forum zniknął temat : PPC 2017 uwagi

Jakaś awaria?

Czy może został z jakiegoś powodu usunięty?

Szkoda, żeby wiele cennych uwag użytkowników na temat działania nowego silnika forum i nowej polityki jego władz tak po prostu przepadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Niedobrze, że od tak giną wam tematy. Dobrze by był sprawdzić, czy przytaczany nie jest jedynym!.

2. Przywrócony z backupu aktualny nie jest.

3. Przyznaje, że komentarz o "nowej polityce? był raczej zaczepny. Aczkolwiek ostatnim wątkiem poruszanym w ramach przytaczanego usuniętego tematu były "konta gościa". Których utworzenie do tej pory "władze" forum nie uzasadniły, czekam w dalszym ciągu. I raczej nie tylko ja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dziękuje za troskę, to był jedyny. Źle zadziałała funkcja przywracania tematu a ktoś przypadkiem nacisnął przesunięcie tematu.

2. jest z dnia przed jego przypadkowego usunięcia

3. goście zostali usunięci z wszystkich działów oprócz jednego - automatyczny filtr antyspamowy nie dawał niestety rady.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe zrobienie, żeby kliknięcie na temat przenosiło do ostatniego nieprzeczytanego postu? Wiem, że teraz trzeba kliknąć na gwiazdkę, kropką czy inne kółko żeby tak się stało, ale wydaje mi się to mało intuicyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście uprawnienia się nie zapisały w jednym segmencie. Koszmarne jest sterowanie uprawnieniami w ip.board - niestety.

Przy okazji poprawiłem błąd - dla zarejestrowanych użytkowników pokazywała się reklama w pierwszym poście która wcześniej była tylko dla gości - tak być nie powinno i już jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzą do mnie skargi na użytkownika FxJ - regularne reflinki na stronach poświęconych zakupom laptopów i innych komponentów. Już sam fakt tak wątpliwego moralnie zarobku budzi we mnie mieszane uczucia, ale nie podoba mi się ten gość i gdyby to ode mnie zależało, już dawno by dostał bana. Możemy jakoś ukrócić jego zapędy? @marco

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest ok, ale:

-nie pokazuje ostatniej zawartości w profilu użytkownika. Obojętnie czy we własnym profilu czy kogoś. Lista ostatnich postów jest po prostu pusta.  Tak samo po kliknięciu w  "Zobacz Moją/Jego Aktywność"   

-logo PurePC w górnym lewym rogu forum coś się posypało. 

-przydałoby się jednak więcej skórek do wyboru. Chociaż  zjedna o jakimś piaskowym kolorze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2018 o 17:00, FxJ napisał:

@Damian Marusiak ależ oczywiście i nawet wiem z jakich kont (przejrzyj ich pw lepiej) hehe serio wkurza że dają oczywiście tylko mi minusy - przykład.

Przecież to dokładnie taka sama sytuacja jak wcześniej z gajwarem...

PS sam byś odpowiedział na chociaż jeden temat w tygodniu ;)

 

I znowu widzę jakiś dziwnym zbiegiem okoliczności ktoś wyzerował panu fxj reputacje mimo, że nie zasłużył by w ogóle mieć konto na tym forum...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy są plusy i minusy to jest brak dyskusj.

Trochę się czepiasz chłopaka, robi swoją pracę, często udziela się, często trafnie, jak się z nim nie zgadzasz to proponuj coś innego i dyskutuj, inaczej forum będzie martwe. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2018 o 23:01, FxJ napisał:

@Devil Twierdzisz tak po ilości minusów? Tylko 800 było od jednej i tej samej osoby (zbanowanej od dłuższej chwili), ręcznie nikt tego by nie zmieniał. Ja złożyłem propozycje by minusy były jawne, ja nie banuję więc mnie się obawiać nie musisz.

Jak chodzi o minusy to powinienem zawołać @Gosu on też ma sporo, komuś testy topowych kart się nie podobają ;) ?

Ja to nie patrzę na minusy, plusy bo nie ma to żadnego znaczenia. Przecież chociażby dział komentarzy PPC pod newsami, to jest istny raj dla hejterów i wiecznych narzekaczy. A, weź wyraź inne zdanie niż "wesoła banda" to zaraz Cię nawyzywają, prowokują itp. Już od dawna pisałem, że PPC ma straszną patolę pod komentami. Nie wiem skąd się to wzięło ale bardzo ubija klimat portalu, niestety. PPC widać ma w sobie coś co przyciąga masowo frustratów życiowych, co nie mam pojęcia bo portal jest ok i trzyma poziom sam w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.08.2018 o 03:55, radiergummi napisał:

Minusy są jawne via Tapatalk. Co prawda informację dostajesz, że dany użytkownik "polubił twój post", ale to może być zarówno plus jak i minus.

Mnie ostatnio "polubił" jakieś mikrob "vfsk" i tak się bawimy.

Dzięki za hint , od jakiegoś czasu jakiś cieć regularnie minuje moje posty nie zależnie od zawartości , chyba się ktoś na mnie uwziął .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.09.2018 o 13:40, reyden napisał:

Dzięki za hint , od jakiegoś czasu jakiś cieć regularnie minuje moje posty nie zależnie od zawartości , chyba się ktoś na mnie uwziął .

https://forum.purepc.pl/profile/241600-sdfl/

 

Tak strzelam, ale myślę że to ten... pan.

 

Co do Tapatalk to działa. Wczoraj wyłapałem plusa i podało dokładnie od kogo.   Moze tak to wyłączyć całkowicie i zabrać reputacje. Chociaż przy obecnym ruchu na forum nie wiem czy jest sens.  

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to on .

W ciągu 24 h zminusował moje posty 9 razy , choć nie wszystkie - obstawiam że nie wchodzi na profil danego usera i losowo daje minusy ( albo jak leci ) tylko to robi w forach / tematach w których on sam jest aktywny .

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...