Skocz do zawartości
Orgiusz

PPC 2017 uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, FxJ napisał:

https://forum.purepc.pl/staff wołajcie, ja nie pomogę mam za niską rangę.

Ale o co wołać? To, że jakaś piczka z problemami psychicznymi rozdaje minusy, to żaden problem. Te oceny to raczej niezbyt znaczące są. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje go nie prowokować to sam może odejdzie. Novice odszedł, a też sapał czasem na lewo i prawo. Niektórzy po prostu tak mają. Może to kwestia wieku i/lub charakteru.  Mnie też pewnie dał pare minusów po tym jak go ładnie podsumowałem w jednym temacie. Ja też mam swoją cierpliwość do czasu...  Wyłaczenie systemu reputacji, ale również usunięcie posiadanej już reputacji jest lepszym rozwiązaniem.  Nikt nie będzie się tym zajmował i nikt nie będzie na to zwracał uwagi. Może byc co najwyżej system tzw lajków za pomoc czy też podziękowań, ale zapisywane tylko w danym poście i tyle. Bez liczenia w profilu. Jakby się dało takie coś, ale pewnie nie. 

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jestem tego pewien że masz coś z głową. Chodzi o twój sposób bycia i wypowiadania się. Nikt tu dla nikogo nie jest chamski. Sam to zaczales. Dla mnie jesteś typowym gimbusem . Przemadrzalym i pyskatym.Minusy tu nic do tego nie mają. Nie pasujesz tu po prostu.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie na forum od dawna się  nic nie dzieje za ciekawego i dyskusji mało, bo ruch nieduży. W sumie to jedynie dział "Co kupić" jest dość  aktywny, ale to wiadomo ludzie mniej znający się szukają rady.   Jednak zasady na tego typu  forum powinny być jasne. Prośba o pomoc i propozycje. I  parę  osób lepiej się  znających może napisać innej osobie, że lepiej wziać to i owo, bo tak będzie korzystniej. Bez zbędnego mądrowania się i pyskowania wręcz czasem. Bo i takie rzeczy się tu zdarzały. Zwłaszcza jak tyczyło się tematu Intel czy AMD.   To jest forum (a raczej niestety już jego pozostałości), gdzie  wypowiadali się  ludzie co mieli jakieś pojęcie. Kończyli szkoły w tym kierunku. Sami składali rożne zestawy, bawili się  w modyfikacje. Dyskutowali o tym na forum. Doradzali sobie. Dyskusja była luźna. Zdarzały się różne przypadki, ale nie było tak jak teraz. Nie było żadnej reputacji lajków. Zwykła dyskusja na temat i tyle.  Takich osób wciąż tu nie brakuje, ale zbyt często są takie właśnie kwiatki jak teraz. Ja też przesadziłem ok każdemu się zdarza. Przepraszać nie zamierzam bo w zasadzie nie ja to zacząłem. 

Zresztą olewam temat. Róbcie sobie co chcecie z tym forum. Poprzednia wersja IP była lepsza po prostu. Było dużo więcej skórek też do wyboru. Forum było bardziej czytelne. Ruch też był mały, ale było jakoś tak bardziej  "przejrzyście" i mniej fejsbukowo. Teraz jest jak jest i trzeba się przyzwyczaić lub szukać innego forum, ale gdzie indziej to przeważnie jeszcze bardziej fejsbukowo :) 

 

 

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sdfl

Pokaż mi kiedy byłem wobec ciebie chamski , owszem parę razy załapałeś opieprz lub minusa ale za treść posta ale chamski nie byłem .

Więc dla mnie twoje ciągłe minusowanie moich postów jest pozbawione kompletnego sensu , zalatuje to albo bycie rozwydrzonym gówniarzem rodem z podstawówki / gimnazjum albo fanboyostwem ( Intel / AMD / NV etc. )

Nie wiem jak Devil czy inni userzy czy modzi z forum .

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, sdfl napisał:

kilka razy zwracalem uwage na to by otwarcie dyskutowac, podawac argumenty lub wlasne propozycje

Taaaa. Tak jak dyskutowałeś i pomagałeś tu:

Dnia 9.09.2018 o 16:29, sdfl napisał:

zajebiscie.

zwisa mi to.

Zacząłeś prostacko i po chamsku, więc dostałeś to samo z powrotem. Proste jak budowa cepa. I nie próbuj grać ofiary, bo jesteś prowodyrem. A te wszystkie przytyki, w twojej nieudolnie napisanej tyradzie, idealnie pasują do ciebie.

Proponuję skończyć tą dziecinadę i zając się ciekawszymi i przyjemniejszymi rzeczami. Np teraz Shadow Warrior jest za free na GOGu - można się odstresować, masakrując demony.  :)

Edytowane przez goral2099
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tu jest idealny przykład o tym co ostatnio wspomniałem na temat zachowania co niektórych (młodszego pokolenia) osób. Taki "wie" co chce najlepiej. A jak ktoś  mu coś dobrze doradzi to odpyskuje i wymądrza się że on wie lepiej. SDFL przeczytaj sobie ten temat i to co napisał autor. Ty zachowujesz się  podobnie.  Ja osobiście jak z kimś się nie zgadzam to mu to normalnie napiszę, bez jakiś gimbusiarskich  "hahaha" xD czy innych głupawych tekstów jak ty że "zwisa mi to" . Dlatego też nawiązałem do tematu jak było kiedyś na forum. Czyli dużo wyższy poziom dyskusji.  Naprawdę rzadko się zdarzały takie osoby jak w tym temacie o zasilaczu.

 

A dzisiaj to norma. I nie tylko tu na forum to widzę, a np u siebie w pracy gdzie taki 22 latek/22 latka ma często taki właśnie sposób bycia. Czyli wymądrzanie się i cwaniakowanie i przede wszystkim pyskowanie często do dużo starszych od  siebie osób. . Ostatnio minąłem grupe jakiś 16 latków co szli ulicą dumni z siebie z fajkami w ryju. Za moich czasów były jakieś "normy" zachowania mimo że  też nie byliśmy święci. Wiadomo.

 

Ja się już nie wypowiadam na ten temat. Dziś SDFL znów odwiedził mój profil i pewnie będzie to robił codziennie, a obecny moderator widocznie nie widzi w tym problemu to ok. Nie mnie oceniać. 

Edytowane przez Devil
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, FxJ napisał:

A to dobre jest, jak wrócę z internetu 3G pojutrze to zrobię porządek o ile ktoś mnie nie uprzedzi. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też zagląda i obdarowuje lajkami. :) Swoją drogą czuję pewnego rodzaju dumę, że jestem dla kogoś tak ważny i zawsze o mnie pamięta. Taki fanklub jednoosobowy. :D

Oczywiście byłby to ogromny nietakt z mojej strony, gdybym takie wyrazy uznania pozostawiał bez odpowiedzi. Więc nie pozostaje dłużny. ;)

Edytowane przez goral2099
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2018 o 23:43, FxJ napisał:

To jest szczyt!

Przechwytywanie.PNG.870494e95e0e64f07e77ebb5111f54cf.PNG

 

No patrz uwzieli sie na ciebie !!  Chcesz budyn ? :

Elektroda :

fxj.JPG

Jak widać zasłużyłeś sobie... 

 

Edytowane przez Kwazor
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę cie nie pogrążaj się :

https://forum.purepc.pl/topic/379477-lg-flatron-l1954sm-problem/?tab=comments#comment-4079222

Człowiek szuka rozwiązania problemu a ty ( raz że nie na temat  ) wrzucasz REFLINKA ( tak tak ) z propozycją nowego monitora..

1 To nie pomoc 

2 Chamski spam ( na to uczulony jestem aż wysypki dostaje ) tam gdzie moderuje od razu WON 

3 Forum które masz ok fajnie  podobna akcja jak z HDTV czyli wciskamy swoje a jak ktoś poda cos innego to kasujemy ( poziom PClola)

 

Masz coś do dodania ? 

Ps . Gdzie twoje -1000 punktów sie podziało ? ( tak wiem że twoja obecnośc tu jest szyta grubymi nićmi )

2 Moderator bez funkcji moderacji postów ( za zmiany linków do sprzętów na swoje reflinki --- )

Nie pomagasz a szkodzisz ( ofc kasa musi sie zgadzać prawda ?  za darmo tego byś nie robił -- tu jest głębsze dnio kto powiąże kilka faktów )

 

Tak wiem prawda boli  ale musi.

 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2018 o 00:43, FxJ napisał:

pure1.thumb.PNG.73b143e8f429ad18bc832071916b7032.PNG

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

pure2.thumb.PNG.b3086242dba9aa530d08b8b8e0691af6.PNG

Dotyczyła tematu: https://forum.purepc.pl/topic/376757-problem-z-wiadomościami-email/

W sumie mogę pociągnąć dalej ten wątek.

No i tu akurat o pokazanie prywatnych wiadomości PW to bardzo słaba zagrywka z twojej strony ( do tego dochodzi tajemnica korespondencji -- pewnie ci to nic nie mówi ale udostępnianie jej osobon 3 ( tj na forum ) grozi konsekwencjami.

I jak dziecko głupio się bronisz stawiając "zasłonę dymną " i próbując mnie zrównać do swojego poziomu ale wybacz mam wyższy poziom.. 

A ludzie na forum widzą dużo i nie są niespostrzegawczy.

Ps. Modera ci zdjeli ? No bardzo mi przykro ( zreszą po co ci on jak i tak nic nie mogłeś moderować ? ) 

Ponosił Wilka razy kilka ? Ponieśli i FXJ-ta.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A twoja obecnosć tu nie jest wskazana. Gdybym był modem już dawno bym cię stąd wywalił sprzedawczyku z X-koma czy Morele. Czy kim ty tam jesteś. Za darmo tego na pewno tu nie robisz. Nie toleruje takiego sposobu zwiększania sprzedaży za pomocą prywatnego forum, który tworzą UŻYTKOWNICY. Dziękuję do widzenia.  Niech te sklepy sobie założą własne fora i tam doradzają. 

Edytowane przez Devil
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dopóki nie wciska nachalnie byle gówna i dobrze doradza, to może pracować nawet dla KGB. Naprawdę na tym forum jest kilku, o wiele gorszych osobników, którzy srają linkami. FxJ na siłę nic nie wciska, rozwija tematy i pokazuje rożne opcje, z tego co widzę. Ale, że nie siedzę tu szczególnie długo, to moja perspektywa niekoniecznie musi być poprawna.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...