Skocz do zawartości
Orgiusz

PPC 2017 uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieje się coś ze stroną główną ?...Nie chce mi wejść na nią ...zbyt wiele przekierowań...Jak usunę ciasteczka i inne to wchodzę normalnie ale wystarczy się zalogować i to samo.Z forum nie ma problemu.

Edytowane przez amp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2018 o 05:44, Kwazor napisał:

Ale ok dobrze  niech poleca : ale nie przez REFLINK...   a tu już wiadomo ocb... 

No przez klika dni było normalnie ( normalny link do X-comu )

I co ? Znowu refy..

Kogo chcesz oszukać ? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno się wprawdzie nie logowałem, ale postanowiłem trochę wzmocnić swoją aktywność w dziale z laptopami. Uprzedzam, że w dziale zakupami notebooków powinno od teraz być spokojniej, bo zarówno FxJ jak i Gajwer zostali oznaczeni przeze mnie jako spamerzy. Wystarczyło wejść w ten dział, by ujrzeć istne rakowisko i obrzucanie się reflinkami/minusami przez jednego i drugiego. Teraz powinno być tam lepiej, jako że sporo osób i tak pomaga przy wyborze urządzeń, nie wysyłając jednocześnie na prawo i lewo tymi reflinkami do wszystkich sklepów :) 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Damian Marusiak napisał:

Dawno się wprawdzie nie logowałem, ale postanowiłem trochę wzmocnić swoją aktywność w dziale z laptopami. Uprzedzam, że w dziale zakupami notebooków powinno od teraz być spokojniej, bo zarówno FxJ jak i Gajwer zostali oznaczeni przeze mnie jako spamerzy. Wystarczyło wejść w ten dział, by ujrzeć istne rakowisko i obrzucanie się reflinkami/minusami przez jednego i drugiego. Teraz powinno być tam lepiej, jako że sporo osób i tak pomaga przy wyborze urządzeń, nie wysyłając jednocześnie na prawo i lewo tymi reflinkami do wszystkich sklepów :) 

Ogólnie to forum trochę wymarło. Nawet na pclabie to już nie te tłumy co kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny debil który minusuje posty , niezależnie od zawartości - możliwe że to ktoś kto się na mnie uwziął i założył drugie konto .

Ew. jakiś inny troll który sobie wymyślił zabawę w minusowanie innych postów .

Niejaki pablo788 , co kilka dni pojawia się na forum i daje mi minusy , zero wypowiedzi , zawsze po 2 moje wypowiedzi minusuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź trollować gdzie indziej gówniarzu np. na pclola czy innego benchmarka .

Co ci do tego że forum ma lata świetności już za sobą i do tego że ja oraz kilku innych nadal się udzielamy , zresztą takie coś podpada pod regulamin forum tzn. osobiste wycieczki bo ciągłe i uporczywe minusowanie można tak nazwać .

A za takie teksty to możesz szybko zniknąć z forum o ile już nie kwalifikujesz się do kasacji np. podejrzenie multikonta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zabołało mnie to bardzo.. Tyle że ja tu sie udzelam raz na miesiąć. Bana i juz. Ja także ostatnio dostałem parę minusów, ale TP nie zawsze pokazuje od kogo. Może mam coś  źle ustawione.  Naprawdę wyłączcię to i dajcie system jakiś  lajków za pomoc czy coś w tym stylu. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sector19
@Dijkstra
@Domik

@Klaus
@jonathan

Czy jest tu jakiś aktywny moderator co zrobi porządek z trollem pablo788 / marcinek11 ?

Czy dalej musimy się użerać z tym gówniarzem co sobie znalazł rozrywkę i trolluje na forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2020 o 11:42, toms83 napisał:

Znowu nie działa "nieprzeczytana zawartość" w zakładce "aktywność". W "cała aktywność" też nic się nie pokazuje, mimo że są nowe posty.

I chyba trudne do naprawienia bo już ponad tydzień popsute...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2020 o 11:42, toms83 napisał:

Znowu nie działa "nieprzeczytana zawartość" w zakładce "aktywność". W "cała aktywność" też nic się nie pokazuje, mimo że są nowe posty.

Czyżby znowu coś nie tak było z Nieprzeczytaną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działa u Was Forum? U mnie dość kiepsko. Bo zapisywanie postów czy przełączanie stron tematów trwa wieki. Posty zapisują się  długo po napisaniu, posty ładują się też dłużej po załadowaniu kolejnej strony tematu. Mam tak od dawna. Wątpię by to internet u mnie, bo reszta stron działa prawidłowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...