Skocz do zawartości
Orgiusz

PPC 2017 uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.02.2020 o 11:42, toms83 napisał:

Znowu nie działa "nieprzeczytana zawartość" w zakładce "aktywność". W "cała aktywność" też nic się nie pokazuje, mimo że są nowe posty.

1587 raz nie działa to co wyżej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2020 o 11:42, toms83 napisał:

Znowu nie działa "nieprzeczytana zawartość" w zakładce "aktywność". W "cała aktywność" też nic się nie pokazuje, mimo że są nowe posty.

:)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem też jest panel odpowiedzi w theme surface - obecnie jest on od jakiegoś czasu mocno ograniczony , m.in. brakuje całej sekcji odpowiedzialnej za wstawianie linków , cytatów , kodu czy spojlerów / emotikonek , brakuje też opcji podglądu tego co się napisało .

Pamiętam też że forum miało coś w rodzaju bufora - tekst odpowiedzi który jeszcze nie został dodany był w buforze i po przeładoiwaniu strony można było szybko go dodać a nie pisać od nowa .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, stivo napisał:

Ooo, jakiś apdejt silnika forum chyba poszedł.

 

Czy jest szansa na jakiś ciemny motyw, ale taki po całości, bez jasnych pasków po bokach?

ja mam w całości czarne bez pasków 🤔 dynamic theme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wyglądało:
image.thumb.png.2a92d2a778eeef2334e5a450161811dc.png

Przed chwilą doszedłem jednak do rozwiązania - uBlock wycinał coś za dużo, mimo, że wskazuje 0 blokad dla tej witryny.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...