Skocz do zawartości
Kidzi1

ASUS H110M-K D3 + KabyLake ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam z demobilu płytę ASUS H110M-K D3 z 8GB DDR3 1866MHz. Chciałbym do tego włożyć Pentium G4560. W specyfikacji procesorów kompatybilnych producenta wymienione są jedynie procesory z linii SkyLake.

Szukam dziś cały dzień informacji, czy to razem zadziała no i sam nie wiem.

W sumie to byłby szczyt wszystkiego, jakby procesor z tą samą podstawką nie działał, ale z racji DDR3, to cholera go wie. Czy ktoś ma może doświadczenie w tym temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często jest tak że nie podaje producent kompatybilności np jakiś kości pamięci i wtedy jest ryzyko. Zwkle jednak działa wiekszość bez problemu. Procek obsługuje DDR3, więc powinno być OK po wgraniu biosu.  Czyli wkładasz i3 6100. Robisz Update  i podmieniasz procesor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Dziwi mnie tylko, że producent na stronie nie chwali się kompatybilnością ...

 

A mnie dziwi, że NIE UMIESZ TEGO ZNALEŹĆ !  :zonk: 

 

Tutaj jest jak wół napisane:

 

https://www.asus.com/us/Motherboards/H110M-K/HelpDesk_CPU/

 

a i tutaj też coś o tym piszą:

 

https://www.asus.com/us/support/FAQ/1031846/

 

DWA RAZY piszą o tym a ty nie umiesz tego znaleźć ?   :smoke:

.

Edytowane przez takafotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...