Skocz do zawartości
Jitro

Monitor 22'' do 700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie mam raczej tańszego samunga TN, 22'' i kąty widzenia są dużo niższe niż obiecane przez producenta (to co powinno być szare na dole monitora jest niemal białe i mało widoczne).

Przeznaczenie: filmy, internet, trochę gry. Budżet do 700 PLN. Da się znaleźć coś w tej cenie? Czy może nie warto zmieniać?

Wymagania:
- bdb kąty widzenia
- ładne kolory
- regulacja wysokości i pochylenia
- 22 cale (najlepiej 16:10)

- DVI, D-SUB


Thx
 

Edytowane przez Jitro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie możesz przebierać dowolnie w 21,5" 1920x1080 IPS 5ms (proporcje niestety 16:9) . Jeśli kupisz model bez wejścia DVI, to wystarczy kupić kabelek z jednej strony mający DVI, a z drugiej np. HDMI. W pracy mamy jakieś LG, właśnie IPS 21,5" i jak na takie pieniądze (jakoś ~500-550zł kosztowały), to bardzo dobrze je oceniam (gamma bliska 2.2, równo świecą, nie smużą).

 

Jeśli obecnie masz 22" 16:10, to przy 16:9 musisz kupić minimum 23,8" by nie był mniejszy na wysokość - weź to pod uwagę.

 

Sam obecnie mam 22" 1680x1050 i jak miałbym zmieniać to na minimum 2560x1440 23,8-25".

Edytowane przez Kyle
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przykładowo: P2414H. Lub P2217 - TN-ka ale dobre kąty widzenia. Może nie przekłamane przez producenta?

Ciężko znaleźć 22" 16:10 z IPS.

Obecnie mam samsunga master sync 22" (16:10)

 

PS

Zauważyłem, że IPS ma większe zużycie energii względem TN.

Edytowane przez Jitro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...