Jump to content
Sign in to follow this  
410N

ubezpieczenie oc a współwłaściciel

Recommended Posts

Hej,

orientuje się ktoś, jak to jest z ubezpieczeniem OC w przypadku dopisania współwłaściciela, konkretnie czy następuje rekalkulacja składki i czy jest możliwość zerwania umowy i zwrotu części składki w przypadku niekorzystnej wyceny przez ubezpieczalnię?

Dzwoniłem na infolinię swojej ubezpieczalni, ale niestety osoby na telefonach nie bardzo potrafiły pomóc i konkretnie odpowiedzieć na pytanie, może ktoś z Was miał już podobne doświadczenia.

Kupiłem sobie niegdyś auto i ... poprosiłem ojca o dopisanie go jako współwłaściciela - dzięki temu miałem niższe składki, bo on miał jakieś max zniżki.

Rankomat polecam. Ostatnio tak zrobiłem, samochód wziąłem z mamą jako współwłaścicielem. Samemu z jakimiś minimalnymi zniżkami wyszło mi ponad 1300zł, ze współwłaścicielem 750zł. Przez tą stronkę sobie sprawdź, a później idź do jakiegoś "mulitagenta" z taką informacją i nich wyliczy po swojemu. Mniej więcej to samo powinno wyjść. 

Zamyka, bo odkopy, pierdzenie a nie ma odpowiedzi na pytanie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.