Jump to content
410N

ubezpieczenie oc a współwłaściciel

Recommended Posts

Hej,

orientuje się ktoś, jak to jest z ubezpieczeniem OC w przypadku dopisania współwłaściciela, konkretnie czy następuje rekalkulacja składki i czy jest możliwość zerwania umowy i zwrotu części składki w przypadku niekorzystnej wyceny przez ubezpieczalnię?

Dzwoniłem na infolinię swojej ubezpieczalni, ale niestety osoby na telefonach nie bardzo potrafiły pomóc i konkretnie odpowiedzieć na pytanie, może ktoś z Was miał już podobne doświadczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłem sobie niegdyś auto i ... poprosiłem ojca o dopisanie go jako współwłaściciela - dzięki temu miałem niższe składki, bo on miał jakieś max zniżki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rankomat polecam. Ostatnio tak zrobiłem, samochód wziąłem z mamą jako współwłaścicielem. Samemu z jakimiś minimalnymi zniżkami wyszło mi ponad 1300zł, ze współwłaścicielem 750zł. Przez tą stronkę sobie sprawdź, a później idź do jakiegoś "mulitagenta" z taką informacją i nich wyliczy po swojemu. Mniej więcej to samo powinno wyjść. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.