Skocz do zawartości
rahowsky

Dell Alienware 17 R5 czy R3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jako ze nie jestem jakims specjalista w dziedzinie komputerow chcialbym abyscie mi doradzili ktorego laptopa wybrac. mam dwie oferty obie w podobnych cenach i teraz nie wiem ktora wybrac, czym dokladnie sie kierowac przy wyborze. dodam ze jest mi potrzebny laptop glownie do pracy (projektowanie w programach cad/cam oraz w programowaniu cnc).

 

Dell Alienware 17 R5:
Karta graficzna - NVIDIA GeForce GTX 770M
Zintegrowana karta graficzna - Intel® HD Graphics 4600
Procesor - Intel® Cote™ i7-4700MQ CPU 2.40Ghz
Pamięć RAM - 8 GB
Dysk twardy SSD - kingstone svp200s390g O pojemności
90GB
Dysk twardy - wdc wd7500bpkt-75pk4t0 O pojemności 750GB
Karta sieciowa - Broadcom 802.11ac Network Adapter
Bluetooth - Broadcom BCM20702 Bluetooth 4.0 + HS USB Device

Dodatkowo:
- Matryca Full HD 1920x1080 (Matowa)
- Karty hostów SD

 

 

czy Dell Alienware 17 R3: (tu podam juz tylko te dane ktore dowiedzialem sie od sprzedajacego, jesli o cos mialbym go dopytac to prosilbym o informacje, konkretnie o co pytac)

980 8 gb
32ram
1TB
i7 6700hq

brak dysku ssd

wolny slot na kolejny ram wiec mozna zrobic 64gb

 

 

obie oferty sa w cenie 3400zl, oczywiscie uzywane laptopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, zapomnialem dodac. no nie ukrywam ze do gier tez bedzie nie raz uzywany badz filmow itp. wiem ze ciezko to tak okreslic ale chcialbym go do takiego "ogolnego" uzytku z przywiazaniem uwagi do w/w programow typu solidworks czy gier. wazne jest tez dla mnie zeby ekran mial te 17 / 17,3 cala minimum. kwota to do 3-4tys. oczywiscie jesli macie jakies inne oferty to chetnie sie przyjrzę, nie mniej jednak prosilbym o doradzenie miedzy tymi dwoma ktore tu podalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...