Skocz do zawartości
Pawello12

Wydajny smartfon z dobrą baterią 900-1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do tej pory korzystam z Moto G LTE, ale powoli mam dosyć. Telefon nie jest już najnowszy i to bardzo czuć. Pomimo wymiany baterii jest problem, żeby wytrzymać do końca dnia. W dodatku działanie nie jest już wystarczająco szybkie. 

Chciałbym kupić coś nowego za ok 900 zł. Jeśli na prawdę warto, to 1000 zł jakoś dam radę wysupłać. Bardzo ważne, aby bateria trzymała długo, ponieważ dość intensywnie korzystam z telefonu. Chciałbym też, aby telefon był szybki i responsywny. W mojej moto g musiałem już w zasadzie odinstsalować facebooka i messengera, żeby telefon jakoś działał. Raczej za bardzo nie gram, ale nie raz korzystam z kilku aplikacji i chciałbym się płynnie przełączać pomiędzy nimi. Tak więc duża ilość ramu wskazana. Mile widziane też dobre wsparcie, jeśli chodzi o custom romy. Co polecacie? Myślałem o Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Proszę o rady. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Redmi Note 4X. Procesor ciut mniej wydajny ale mniej zużywa baterię i jest nowszy. Do tego według mniej ładniejszym modelem od Note 3.

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-note-4-32gb-czarny.bhtml w innych sklepach bywa taniej

Edytowane przez Tyran1918

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym kupić coś nowego za ok 900 zł. Jeśli na prawdę warto, to 1000 zł jakoś dam radę wysupłać. Bardzo ważne, aby bateria trzymała długo, ponieważ dość intensywnie korzystam z telefonu. Chciałbym też, aby telefon był szybki i responsywny. W mojej moto g musiałem już w zasadzie odinstsalować facebooka i messengera, żeby telefon jakoś działał. Raczej za bardzo nie gram, ale nie raz korzystam z kilku aplikacji i chciałbym się płynnie przełączać pomiędzy nimi. 

 

Jeśli jeszcze nie kupiłeś, to zamiast Xiaomi polecę Huawei P9 lite (zwykły, nie 2017), spokojnie zmieścisz się w tej cenie. Aparat ma o niebo lepszy od xiaomi, bateria 3000 mAhów spokojnie wystarcza na długie korzystanie bez ładowania.No i jak słuchasz muzyki to też zawiedziony nie będziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...