Skocz do zawartości
Spider22

Płyta pod LGA 1151 ale...

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informacje który producent oferuje najlepszy bios pod względem możliwości kontroli pracy wentylatorów.

Obecnie mam Asrock Z77E-ITX i jest tam regulacja automatyczna od 45C do 65C więc już przy 65C wentylator rozpędza się do MAX a mi więdną uszy, potrzebuje coś z szerszym zakresem regulacji być może za pomocą wykresu jak w przypadku MSI Afterburner'a przydałaby się także tryb pasywny powiedzmy do 55C na procesorze podczas przeglądania internetu.

Czy jakaś płyta spełni moje oczekiwania ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ASUS ma dobry system kontroli wentylatorów bo sam miałem ASUS Z170-A. Tyle że z ich serwisem i awaryjnością płyt bywa różnie. Jak to Ci nie przeszkadza to można brać.  Mi Z170-A  padła po roku i z wymianą było sporo zachodu, bo przeszło miesiąc im to zajęło. Padła sekcja zasilania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oprogramowanie jest jedno, jezeli kupisz z chipsetem Z to nie ma znaczenia, nawet jezeli jest budzetowa

Edytowane przez Tomason13

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

Aktualności

Artykuły