Skocz do zawartości
krecik002

MSI 650Ti Boost i AMD Phenom x6 1100T BE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem upgreadowac kompa. Od kolegi za friko dostałem kartę jak w temacie. Jaka płytę i procesor muszę kupić, by dobrze działała z kartą, może być tez oc.


 


PS. Czy AMD Phenom x6 1100T BE będzie dobry dla tej karty? za slaby za dobry?


 


PSS. Moje aktualne zestawienie


Płyta glowna: Gigabyte M52L-S3 (rev.2)


Procesor: AMD Phenom™ 9550 Quad-Core


Zasilacz no-name 400 W ( do wymiany )


Karta graficzna: Gigabyte Radeon 4800 HD - w jego miejce karta z tematu


Edytowane przez krecik002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Phenom do tej płyty to kiepski pomysł, oprócz tego że oferuje taką sobie wydajność, to ten Gigabyte ma za słabą sekcję zasilania CPU żeby go udźwignąć. Zbieraj lepiej na zmianę platformy. Ile był byś w stanie wydać na upgrade?

 

EDIT: na tej płycie on nawet nie ruszy, za wysokie TDP - http://www.gigabyte.com/Support/GetCpuList/?Value=2818&Type=Product

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramy tez mam od kolegi 2 x 2 gb ddr3 i zasilacz tez mam Fsp Everest 80 plus 1010w. Chodzi tylko o plyte i procesor. czy zmienic pod soket am3/+ plust ten procesor co w opisie czy jakis intel

Edytowane przez krecik002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj gratów na podstawkę Intel 1155. Core i5 2300 lub 2400 jest do upolowania za około 300zł, płyta główna jakaś podstawowa OEM MSI/Medion to około 200zł. Z eBay możesz robić zakupy skoro nie kupujesz w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupuje ebay i dunski pchli targ

 

 

 

Zasilacz: https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817104041&cm_re=fsp_everest_1010-_-17-104-041-_-Product

 

Ten procesor AMD jest tutaj za bardzo tanie pieniadze nawet jesli go nie wloze to go sprzedam za wiecej

Edytowane przez krecik002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...