Skocz do zawartości
potasss

Zestaw bez karty do 1400-1500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

posiadam kartę GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB. Za kwotę 1400-1500 chciałbym kupić resztę części. Komputer będzie używany do gier np. Wiedzmin 3, jednak nie będzie podkręcany. Planowany budżet to 1400, jednak jeśli będzie warto to tą stówkę mogę dopłacić. Dysk również posiadam, ale nie mam zapisanego modelu. W grę wchodzą również używki.

 

Samemu skomponowałem coś takiego: 

84d554343a.png

 

Mam jednak troszkę wątpliwości: 

1. Sprzedawana płyta jest nowa, ale bez gwarancji. W takim razie leżała ona 2 lata nieużywana, czy jak? 

 

2. Czy zamiast i5 7500 może lepiej kupić np. i5 6500; wtedy też mógłbym kupić tańszą płytę główną np. H110m i zaoszczędzając w ten sposób pieniądze przeznaczyć je na coś innego, lub po prostu zachować. 

 

3. Czy te ramy się nadazą? Jest to dość budżetowa wersja (ktoś sprzedaje kilka sztuk i widzę, że kilka już poszło). Może jednak warto dołożyć pieniędzy na coś bardziej flagowego? 

 

4. Czy ten zasilacz będzie ok? Rozważałem jeszcze: 

Corsair VS Series 450W 80PLUS 

SilentiumPC Vero L1 500W 

XFX TS 430

 

5. Jeśli chodzi o obudowę, to rozważam jeszcze SilentiumPC Regnum RG2 (wersja bez okna). Wskażecie mi faworyta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...