Skocz do zawartości
radior

głupi ma zawsze szczęście ;)

Rekomendowane odpowiedzi

elo witam wszystkich chciałem w tym poście tylko powiedzieć że to prawda "głupi ma zawsze szczęście". A dlaczego??

 

2 tydnie temu poszłem do kumpla sprawdzić jego kompa bo kupił nowego i cały czas miał zwiechy winda szalała i takie tam p-ierdoł-y. Więc wziołem mojego kompa. Zaczeło się zamienianie sprzętu no i w końcu przyszedł czas na procka. Okazało się że ten co mu to składał n-ajebał tyle pasty na bazie srebra że juh i procek dostawał zwarć i szalał. Wsadziłem mojego i wszystko było GITARA (te same proce nawet tydzień produkcji - zbieg okoliczności).

 

Po 0,75 l i 2 piwkach później przyszedł czas żeby wsadzić swojego proca spowrotem do swojego kompa. No i kur(n/w)a mać ukruszyłem jądro ale tak mało że pod lupą było tylko widać. pełen g-ówna w spodniach poszłem do chaty, załamany że mój komp jest martwy. Rano jak wytrzeżwiałem wsadziłem starego durnia 750Mhz a z procem pojechałem do reklamacji.

 

W pronoxie na szczęście niezauważyli ukruszenia i dostałem po 14 dniach nowego proca, tyle tylko że jak wtedy miałem g-ównianego z 32 tygodnia 2002 który wcale się nie kręcił to teraz mam steping b0 z 20 tygodnia 2003 i kręci sie jak szalony. Dzisiaj mam go od paru godzin i wycisłem jak narazie stabilne 2217Mhz :twisted: z AthlonaXP 2000+. Dalej nie poszłem bo zasiłka do d-upy i chłodzenie. :?

 

Jednak głupki takie jak mają szczęście.

 

jaki z tego morał ????

nie pij jak składasz kompa bo zawsze coś s<span style="color:red;">[ciach!]</span>lisz.

 

pozdrówki :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki z tego morał ????

nie pij jak składasz kompa bo zawsze coś s<span style="color:red;">[ciach!]</span>lisz.

 

pozdrówki :lol:  :D

Albo pij duzo a potem udawaj glupa jak masz kiepsko krecacy sie procesor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie pytanie. Jaki był oficjalny powód reklamacji tego nieznacznie ukruszonego procka?  :?  Bo on przecież chodził?

właśnie oto chodzi że nie działał ;(

wyciągnąłem go z kompa od kumpla i wsadziłem do mojego i już komp nie działał.

 

ciekawe czasy, ja bym sie nie chwalil publicznie tym ze kogos oszukalem, bo tak tylko mozna nazwac to co zrobiles...

a ty co w Jezusa się bawisz i przykazań nauczasz. Nikogo nie oszukałem, szanuje ludzi z Pronoxa i nie poczuwam się że kogoś uszukałem. Oni źle na tym nie wyszli, ich stać na wymiane proca na nowego, mnie niestety nie ;)

Co miałem wogóle tam nie iść ciekawe jak ty reklamujesz sprzęt komputerowy, napewno od razu wyzucasz do śmietnika i kupujesz nowy żeby nie oszukać nikogo. BEZSENS. Jest okazja trzeba to wykorzystać.

 

A ja pomarudzę: Tylko 2217?

no niestety tylko tyle ale obiecuje poprawie się :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czasy, ja bym sie nie chwalil publicznie tym ze kogos oszukalem, bo tak tylko mozna nazwac to co zrobiles... :roll:

Skoro AMD nie zadbał o to, żeby zabezpieczyć jakoś jądro, niech za to płaci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko spox :D ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie poszlem tylko poszedlem :/

nie wiem czyś zauważył ale mieszkam na śląsku i my tu godomy poszłem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko spox :D ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie poszlem tylko poszedlem :/

nie wiem czyś zauważył ale mieszkam na śląsku i my tu godomy poszłem 8)

:oops: a to sory

i zwracam honor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki z tego morał ????

nie pij jak składasz kompa bo zawsze coś s<span style="color:red;">[ciach!]</span>lisz.

 

pozdrówki :lol:  :D

Oj święta racja 2 athlony XP 1.7+ spaliłem po pijaku i Athlona 1.2GHz na trzeźwo.

I jednego na trzeźwo.

Cooper Shim mi sie obsunoł 3 razy :)))

Nie dało rady na gwarancji :(( ale byłem w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czasy, ja bym sie nie chwalil publicznie tym ze kogos oszukalem, bo tak tylko mozna nazwac to co zrobiles...

a ty co w Jezusa się bawisz i przykazań nauczasz. Nikogo nie oszukałem, szanuje ludzi z Pronoxa i nie poczuwam się że kogoś uszukałem. Oni źle na tym nie wyszli, ich stać na wymiane proca na nowego, mnie niestety nie ;)

 

No i tu jest problem...

Dlaczego to akurat ICH ma być stać na ponoszenie kosztów TWOICH błędów, i to popełnionych PO PIJAKU... :?:

kude, nomalnie nierządem Polska stoi...

bueueueueueueuueue

fstyd!!

:oops: :oops: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO to za procesor...powinny być nie zniszczalne przed nietrzeźwimi i trzeźwimi tez jak wyprudokowali taki szajs to niech teraz dawają nowy ..........W końcu trzeba na czymś skorzystac ..trzeba robić eksperymenty na kożyść inny ......Dla AMD to nie była duzaa strata dac nnowego .....................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jak wyprudokowali taki szajs to niech teraz dawają nowy"

a jak rozpier.dolisz samochód bo przy 150 km/h nie mieściłeś się w zakręcie 90 stopni to też będziesz chciał nowy samochód??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jak wyprudokowali taki szajs to niech teraz dawają nowy"  

a jak rozpier.dolisz samochód bo przy 150 km/h nie mieściłeś się w zakręcie 90 stopni to też będziesz chciał nowy samochód??

Tez ich wina auto ma się trzymac drogi a nie wylatywac przy 150 km/h na zakręcie 90 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jeszcze trochę czasu upłynie zanim dojrzejesz to prowadzenia normalnej dyskusji

w twoim obecnym stadium rozwoju zachowujesz się jak przedszkolak (nie ubliżając przedszkolakom) który ma swój (niekoniecznie poprawny) punkt widzenia i trzyma się tego kurczowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety taka jest mentalnosc ludkoff

jak mozesz miec bez strat finansowych nowy procek to poco przeplacac? nic sie nie poradzi

 

odn ukruszania jajka: w moim A700 ukruszylem jajo na calej dlugosci siakies 1 mm ( ! ) i nie bylo problemow z chodzeniem (troche podskoczyla temp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki z tego morał ????

nie pij jak składasz kompa bo zawsze coś s<span style="color:red;">[ciach!]</span>lisz.

 

pozdrówki :lol:  :D

Oj święta racja 2 athlony XP 1.7+ spaliłem po pijaku i Athlona 1.2GHz na trzeźwo.

I jednego na trzeźwo.

Cooper Shim mi sie obsunoł 3 razy :)))

Nie dało rady na gwarancji :(( ale byłem w plecy.

ja jak mialem troche % zamienialem dyski i na odwrot tasme wsadzalem wszystkie no i pare nozek sie ..... to samo mialem z kablem od monitora :D ale kiedy rano wstalem wziolem srubokrecik i na nowo zaczynalem je prostowac :D i wszystko gra i buczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie mozna sobie tak tłumaczyc, że oni maja pieniadze i ich stać. Pewne rzeczy trzeba NAZWAĆ PO IMIENIU. Ciekawe co by było gdyby ktos tobie podłożyl ukruszonego proca. Pewnie byś się wściekal i od razu zrobił awanturę. Nie wiadomo może komus przelecial ktoś po premii że przyjął ukruszonego proca a ty się jak głupi cieszysz że kogoś wykiwałeś!!!. nie masz się czym chwalić!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...