Skocz do zawartości
szymon257

Jaki model RX 580 wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam niedługo złożyć cały nowy komputer ale nie mogę zdecydować się jaką wersje RX 580 wybrać, mała dostępność wcale nie ułatwia mi sprawy.

Słyszałem że XFX miał najlepszy model RX 480 ale cenowo ich RX 580 wypada bardzo słabo i ciężko go dostać.

Myślałem o wersji Aorus od Gigabyte albo Nitro+ od Sapphire ale nie wiem która jest chłodniejsza i bardziej niezawodna.

Jestem tez otwarty na inne sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim Vega wyjdzie minie jeszcze trochę czasu a dostępność jest powoli coraz lepsza.


Trochę poczytałem o tym modelu i sporo ludzi go odradza polecając zamiast niego wersje z + która jest sporo droższa a ma lepsze chłodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem o tym modelu i sporo ludzi go odradza polecając zamiast niego wersje z + która jest sporo droższa a ma lepsze chłodzenie.

Wersja z plusem ma dwie wtyczki 8 pin, bo jest wykręcona do granic możliwości i stąd konieczność zastosowania mocnego chłodzenia. Ja bym brał bez plusa w nazwie, bo jest w miarę przyzwoitej cenie, a RX 480 od MSI był przez niektóre osoby uważany za najlepszą wersję RX'a 480. Za plusa nie opłaca się dopłacać.

Edytowane przez Tyran1918

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...