Jump to content
Novice

Vega 10 Dual GPU zauważona w sterownikach Linuxa

Recommended Posts

Najpierw zobaczymy co pokaże pojedyńcza Vega , także kwestia sterowników i samego działania CF ma tu duże znaczenie - jak nie poprawią tego to jakoś nie widzę przyszłości dla Dual Vega .

 

Do tego dochodzi kwestia samych pamięci HBM2 - skoro NV wycofuje się z pomysłu montowania tych pamięci w Volcie i brak ich w polarisach to musi być coś nie tak - możliwe że AMD czy kto tam robi te kości ma ogromne problemy z produkcją .

 

Chyba że AMD zachowuje się jak kiedyś Rambus ale to nie tłumaczy braku tych pamięci w Polarisach czy opóźnień Vegi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że w dobie kiedy są problemy z optymalizowaniem działania gier na pojedynczych kartach taka karta jak podwójne Fiji czy podwójna Vega jest raczej dla entuzjastów którzy lubią "ekstrawagancję",lubują się w benchmarkach i nie grają aż tak dużo lub nie kupują co chwila nowych gier. Lubią nowe technologie, może foldingują albo są przywiązani do podwójnych kart czerwonych od czasów 5970 czy póżniejszych.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpierw zobaczymy co pokaże pojedyńcza Vega , także kwestia sterowników i samego działania CF ma tu duże znaczenie

 

Gorsza od Polarisa i Fiji nie będzie. Największe pole do popisu mają w temacie podaży - choć by była najlepsza na rynku nie zawojują świata jeśli z dostępnością będzie taka sama historia jak z Fury X...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×
×
  • Create New...