Skocz do zawartości
kravter

Monitor za 100zl, 2 monitory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam okazje kupic uzywamy monitor od znajomego, jest to taki monitor: http://www.komputronik.pl/product/101466/21-5-samsung-syncmaster-bx2235-led.html. Warto dac 100zl? :D ale jest problem bo mam karte 1050ti i zajete zlacze dvi, zostaje hdmi i displayport, a monitor ten ma wejscie chyba tylko dvi i jak go teraz podlaczyc? Czy jest jakas przejsciowka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakaś  stara padaka na matrycy TN. Kolory pewnie słabe. Ale z drugiej strony za tą kwotę.

Mam taki na biurku w pracy,kolory są całkiem niebrzydkie a po ustawianiu co nieco gammy i nasycenia w nvcp wygląda bardzo ładnie (jak na biurowy).

 

Jak potrzebujesz drugiego monitora i za 100zł dostaniesz ten w 100% sprawny to weź, 100zł to grosze jak za monitor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki na biurku w pracy,kolory są całkiem niebrzydkie a po ustawianiu co nieco gammy i nasycenia w nvcp wygląda bardzo ładnie (jak na biurowy).

 

Jak potrzebujesz drugiego monitora i za 100zł dostaniesz ten w 100% sprawny to weź, 100zł to grosze jak za monitor.

O dzieki, opinia uzytkownika zawsze sporo warta

 

 

Ze 144 by pasowal to wiem ale nie mam teraz 1200zl aby dac za monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ;)
dobra i ostatnie pytanie xD kiedys podlaczalem juz 2 monitory na chwile i na jednym mialem cs go a na innym przegladarke, problem polega na tym, ze jak najade na przegladarke i klikne to cs sie minimalizuje, podobno nie bedzie sie minimalizowal jezeli odpale gre w oknie, tylko jak odpalam cs w oknie to mam wrazenie, ze sa jakies micro przycinki? da sie to jakos rozwiazac? aby cs zostal na fullscreenie i nie minimalizowal sie po przejsciu na drugi monitor? moze jakims programem? z gory dzieki!

 

procesor i5 6400

grafika 1050ti

ram 8gb

Edytowane przez kravter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...