Skocz do zawartości
Crescendo1

Karta działa cały czas na maksymalnym taktowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że nawet będąc na pulpicie takty mojego Radeona są na maksymalnych. Reinstalowałem sterowniki za pomocą DDU, wgrałem najnowsze 17.5.1, odinstalowałem też Afterburnera i sprawdziłem w Radeon modzie czy tam ulps jest włączone. I nie pomogło. Za to jak próbuje włączyć oszczędzanie energii w sterownikach to po restarcie systemu znowu jest ono wyłączone, nie wiem czego może to być wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem, zainstalowałem spowrotem afterburnera, ustawiłem wszystko mniej więcej jak było domyślnie i zegar już normalnie schodzi do 300mhz tylko pamięci nadal trzymają 1555mhz

Edytowane przez Crescendo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam ze masz dwa monitory o różnej rozdzielczości? Jeśli tak to pamięci będą cały czas w 3d (na max taktowaniu), a tylko rdzeń będzie schodził niżej.

 

Tapatapatap Xperia X

Edytowane przez Gemtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, mam dwa od tygodnia. Z tym że oba 1080p@60Hz (Tak, we właściwościach zaznaczyłem 60 zamiast 59) tylko jeden hdmi, a drugi dvi ale powinno być ok? Da się z tym coś zrobić?

Edytowane przez Crescendo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ustawienia w opcjach zasilania w panelu sterowania pod hasłem PCI Express.Ale jak sterownik ci wariuje przez 2 monitory to lipa, można próbować starsze wersje sterownika.

Edytowane przez Novice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...