Skocz do zawartości
SOOB3K

Laptop do grania i pracy biurowej

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, 

 

poszukuje laptopa ktory posluzy chociaz tyle jak nie wiecej lat co moj Sony VAIO, chcialbym na tym laptopie pograc w stalych 30fps we wszystkie nowe gry oraz gry multiplayerowe, prowadze rowniez firme i potrzebuje tez zeby ten laptop pracowal dlugo na baterii. Oraz byl wygodny w uzytkowaniu. Moja praca to zamawianie produktow do firmy online oraz prowadzenie dokumentacji. 

 

Cena mysle ze do 2,500zl brutto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten dylemat jakiś czas temu. Raz, do pracy i grania lepiej sprawdzają się osobne sprzęty (produktywność, awaryjność itd.). Dwa, z Twoim budżetem nie znajdziesz sensownego laptopa (nowego), który spełni oczekiwania odnośnie grania w nowe gry, nawet w marnych 30 fpsach.

Edytowane przez grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu kupuje PCta na lato, a na teraz potrzebuje laptopa. Czasami wyjezdzam na kilka dni i potrzebuje laptopa do hotelu, laptopa do firmy czy tez jak czekam w aucie po kilka godzin na odbior towaru z ocynkowani to milo jest sobie pograc na laptopie. 

 

Ile bym musial wydac zeby pograc w Rocket League, GTA V, PUB oraz inne ktore wpadna mi w oko? Nie musze miec wszedzie detali na ultra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...