Skocz do zawartości
krystek93

rx 580 4gb do cs go

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zamienić moją grafikę na tego rx 580 4gb opłaca się?

Gram zazwyczaj tylko w cs go w zasadzie 90% czasu na kompie to cs go :D

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_86&products_id=298578

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_86&products_id=298567

mam i5 6600 bez k

zasilacz crosshair cx450m

Edytowane przez krystek93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Na tej karcie to i w 4k będzie cs hulać. Tylko jak już idziesz w karte za ponad tysiąc dobrze byłoby kupić wersje z 8GB. Gdy będzie dostępniejsza ceny powinny wynosić ~1100zł. Chyba że naprawdę planujesz tylko w cs'a grać to mógłbyś kupić 570 albo nawet 560 i też będą wystarczające.

Edytowane przez Crescendo1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

570 będzie w sam raz do 144 fps w przypadku CS'a. Nawet 560'tka by sobie dała radę. To jest gra na wiekowym już silniku Source.

 

 Jak chcesz w inne gry grać w wyższych ilościach FPS to musisz pomyśleć o czymś lepszym nawet od 570'tki.  Tak to 570 styknie. Jak karta ma być na dłużej, ale bez celowania w 144 FPS to 580 będzie wtedy lepszym wyborem, ale w wersji 8 GB. 4GB pod dzisiejsze gry to już trochę mało.  

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zestawie z sygnaturki gram w CS:GO w rozdzielczości 1680x1050 na detalach najniższych z najwyższą szczegółowością cieni. Fps bardzo rzadko spada poniżej 300. Także RX 570 4GB będzie aż nad to nawet do 1080p, chociaż jak znam życie to grane jest jakieś 4:3 ;p

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje 3 grosze: 

 

Mam i3-4170 3.7 GHz sparowane z Sapphire Nitro+ RX 480 4GB OC (rdzeń 1355/ pamięci 2000, po undervolcie i OC wsio) i gram 90% czasu w CS:GO w 1080p (10% Wiedzmin 3) i fps jest pod 200 z okazyjnymi spadkami do 150, ale mam wszystko na max. I powiem Ci, drogi autorze, jeszcze trzy rzeczy:

 

* primo: monitor 144Hz 1ms z FreeSync będzie o min 200-300 pln tańszy od swojego odpowiednika z G-Sync - a to dla gracza w 'kantera' dosyc istotna informacja (w sensie gdybyś kiedyś chciał zmienić monitor, bo nie doczytałem że masz juz 144Hz)

* secundo: w wakacje Valve ma rozpocząć testy nowej wersji Source (najpierw w Chinach, ale bankowo to poźniej trafi i do nas) i chodzą słuchy, że ma mieć ona w wsparcie dla Vulkana (czyli karty od AMD na pewno nie będą działać "źle" w odświeżonym cs'ie ;) )

* u mnie w cs'ie, przy średnio wentylowanej budzie, wentyle od grafy wcale się nie włączają - nawet przy 3-4 godzinnej sesji w dosyć ciepłym pomieszczeniu (mam okna w pokoju od połduniowo-wschodniej strony i po pracy mam spokojnie 24-25 stopni)

 

(...) tak więc do CS'a RX 580 4GB (czyli w sumie wykręcony i lepiej chłodzony RX 480) jak najbardziej się opłaca :D

 

pzdr

Edytowane przez Rebe1mind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...