Skocz do zawartości
crach

problem ze sterownikiem Ricoh 112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze sterownikiem drukarki ricoh 112.

Najlepiej zobrazuje to fotka.

Drukuje bez problemu ale właściwości są po węgiersku.

Deinstalacja i ponowna instalacja nic nie daje. Czyszczenie także. Nie mam już pomysłu

Help :damage_wall:post-3555-0-93936500-1495220129_thumb.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strony producenta

DDST Printer Driver Ver.1.01 Released Date: 03/02/2016

Próbowałem zainstalować wersję angielską ale to nic nie zmienia. Czyściłem rejestr. Po każdej instalacji mam takie coś:

ricoh1png_aqeqnna.png

oraz tak jak dałem wyżej :(

Może jest jakiś bardziej drastyczny sposób czyszczenia systemu po pozostałościach sterowników ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mam powodu kręcić. Problem powstał po instalacji drukarki z windows update (prawdopodobnie) .

Niestety nie udało mi się zamienić sterowników więc podszedłem do tematu najprościej : jak nie po dobroci to młotkiem. Zrobiłem reset win 10 z ponowną instalacją i tym razem ręcznie dodałem drukarkę. Teraz w miejscach gdzie przedtem było po węgiersku teraz jest po angielsku, mimo wyboru polskiego sterownika "sic". http://support.ricoh.com/bb/pub_e/dr_ut_e/0001291/0001291412/V101/r74499pl.exe

Ale to już nie jest problemem :)

Dzięki za zainteresowanie tematem :)

Edytowane przez crach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...