Skocz do zawartości
gadatliwyNaMaxa

Uważajcie na Gigabyte GA-B250M-D3H

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dwa dni temu te płytę.

Miała być pod Windows7 lub Windows 8.1.

 

W temacie napisałem byście uważali jeśli będziecie szukać podobnej płyty.

Nie ma sterowników pod Windows 7 wcale a pod 8.0/8.1 sprzęt kuleje.

Tylko Windows 10!!!!

 

Walczyłem dwa dni i dwie noce i nic nie wywalczyłem.

Procesory 7-gen nie są obsługiwane z Windows7/8!  Tylko W8.1/W10!

Grafika zintegrowana Intel 610 nie działa w W7/W8/W8.1!  Tylko Windows 10!

 

Na stronie producenta są sterowniki do W7/W8, oczywiście, nawet komplet ale to jest błąd!

Nie działają i koniec. W 100% przypadków wgrania sterowników pojawia się komunikat: sterownik nie dla tej platformy.

Windows7 czy 8.0 oczywiście zaktualizowane do granic możliwości a sterowniki pobrane pod odpowiedni system.

Nic nie działa. Sterowniki do VGA z Win10, 8.1 nie hulają w W7. Te z Windows 8.1 nie hulają w Win7 i Win10.

Te z Windows 7 nie pracują z ...  Windows 7!!!

 

Na dodatek Windows 7 i 8.0 ciągle wyświetlają na ekranie komunikaty typu: Twój procesor nie jest obsługiwany w tym systemie!

Procesor został zaprojektowany do pracy z Windows 10 i by się zgadzało bo z 4 wątków pracowały tylko dwa a to tylko Pentium G4560 więc uważajcie. Już chciałem to reklamować i zwrócić ale zdobyłem W10 Pro więc jakoś teraz hula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...