Skocz do zawartości
gadatliwyNaMaxa

Potrzebuję coś taniego dla żony (200-300zł) ale nie znam się na tym

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, jestem z tych praie o lasce chodzących :-)  Jakieś 40+ z hakiem.

Zatrzymałem się w 2002roku i nadal używam coś o czym połowa nie wie że

jeszcze isntnieje. Nokia 6510, 8210, 8310 i Siemensy SL45, ME45.

No serio :-)

 

Kilka razy w zyciu próbowałem czegoś nowszego ale jakoś... nie wyszło.

Powody?

 

1. na kolorowym LCD nigdy w słońcu nic nie było widać

2. baterie w smartofnach to jakiś żart

3. głośność w słuchawkach taka że nic na ulicy nie usłyszysz

4. dzwonki tak głośne że w huku ulicznym zapomnij że telefon żona z torebki dosłyszy

5. budzik w takim telefonie? Nie istnieje!

 

Szukam dzisiaj jednak czegoś nowego bo... nie ukrywam że Siemensy zaczęły się kończyć :-)

Wyłączają sie bez powodu, baterie to już różnie trzymają, zasięg gubią no i ... umierają

 

Szukam telefonu Nokii podobnego. Coś a'la Nokia Lumia. System obojętny. Chętnie jakiś Windows.

Warunek to taki by aparat był na jakimś poziomie (1280x720 minimum 3.0MPX).

Reszta mało ważna prócz baterii. Oj przydała by się dobra bo nowa w SL45 (1100mAh) trzymała21 dni.

 

Polecicie coś?

Zakup w RTV Euro AGD, MEdiamarkt i podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S5610 na początku to były fajne fony, niestety teraz sprzedają S5611, a tego trudno trafić fajnego (bez wad typu nic nie słychać, gubi zasięg).

 

Osobiście używam Cedar-a, bateria po 5 latach trzyma tak długo, że strach. Przed nim miałem Siemensa S45 :)

Dzwonki dość głośne, słuchawki głośne, no ale ekran dość ciemny, na słońcu lipa. Jest 3G, ale tylko 2100MHz, czyli na miasta. Jest BT. Mail można spokojnie skonfigurować, czy to pop, czy imap. Jest dyktafon, również z nagrywaniem rozmów. Sporo możliwości kalendarza, zadania, notatki itd. Aparat 2MPix, oczywiście nie ma co porównywać do smartphone-ów. Raczej nadaje się do fotografowania plakatów, tabliczek autobusowych i kartek z informacjami dla rodziców w szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup żonie coś lepszego niż za 200-300 zł. Fajny telefon można już kupić w okolicach 500-600 zł. Jeśli boisz się, że może coś się z nim stać i się rozbije to polecam kupić i nakleić żonie szkło hartowane. Mnie wiele razy uratowało przed wymianą szybki. Zajrzyj na stronę i na pewno coś znajdziesz: https://ertgroup.pl/pl/1041-szkla-hartowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...