Skocz do zawartości
radziuxd

[GTX 1080] Zwykły GameRock vs GameRock Premium Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wyjaśnić co fizycznie różni dwie wersje GTX 1080 GameRock od Palita?

Karty wizualnie nie różnią się kompletnie niczym, a jedyne co je różni to znaczek "Premium Edition" na kartonie. Jest sens dopłacać za te "sklepowe" 100MHz w Premium Edition? Jak myślicie BIOS ma inny? Power limit wyższy? Niech ktoś mnie oświeci, przeglądałem różne recenzje, ale nic nie wywnioskowałem, bo w żadnym nie ma słowa porównania ze zwykłą wersją, np. na PurePC: https://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_palit_geforce_gtx_1080_gamerock_brzydkie_kaczatko

Dla ścisłości dodam - tak, będę ją kręcić.

 

Palit GeForce GTX 1080 GameRock Premium Edition

Taktowanie rdzenia: 1746MHz / Boost: 1885MHz

Palit GeForce GTX 1080 GameRock

Taktowanie rdzenia: 1645MHz / Boost: 1785MHz
 
Zwykła wersja jest 60zł tańsza i jeszcze w zestawie z G-Panelem. :v
Edytowane przez .RadziU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się dokładać do GameRock Premium z GameRock tak samo jak dokładać do GameRock z SuperJetStream. Jedyne co ma jakiś sens to dopłacić z zwykłego JetStream do SuperJetStream żeby mieć podwójny bios. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale względem czego? Premium vs non-premium? NIe, mają takie same sekcje zasilania. Jedyne różnice to fabryczne taktowanie i być może premium przeszły z racji tego jakąś dokładniejszą selekcje ale tego nie wiesz i nawet jeśli, to nie warto przepłacać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...