Skocz do zawartości
Swimming8912

Mam Dylemat Z Sklepem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jaki sklep polecacie do kupna komputerow podkladkek po myszki monitorow itp chcialem wybrac morele ale czytajac opinnie na ceneo to rzygac mi sie chce na opineo tez patrzalem opinie ale tam same opinie to uzytkownikow kasia,romek,adrian,fabian,janusz itp wiadomo ze to pracownicy a na ceneo to serio ludzie ich tam nie lubia ;( nie wiem jaki sklep wybrac prosze wyslijcie linki do jakiegos zaufanego sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno godny polecenia jest x-kom. Zawsze fachowa obsługa, dobry kontakt, ceny nie wygórowane i wiele punktów odbioru osobistego na terenie Polski.

 

Wysłane z mojego Moto G4 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chcialem wybrac morele ale czytajac opinnie na ceneo to rzygac mi sie chce na opineo tez patrzalem opinie ale tam same opinie to uzytkownikow kasia,romek,adrian,fabian,janusz itp wiadomo ze to pracownicy a na ceneo to serio ludzie ich tam nie lubia...

 

Ty tak poważnie ?

 

Ceneo albo Skąpiec to same prawdziwe opinie ? :zonk:

.

Edytowane przez takafotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele to te dobry sklep tylko: zdarzyło mi się, że towar "nowy" był używany i na pewno nie bierz u nich składania kompa bo to się często źle kończy (przykład kolega i jakiś dwóch klientów jeden a drugim w salonie morele w Krk. A byłem tam tylko 10 min :p)

 

Wysłane z mojego Moto G4 Plus przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele to te dobry sklep tylko: zdarzyło mi się, że towar "nowy" był używany i na pewno nie bierz u nich składania kompa bo to się często źle kończy (przykład kolega i jakiś dwóch klientów jeden a drugim w salonie morele w Krk. A byłem tam tylko 10 min :P)

 

Wysłane z mojego Moto G4 Plus przy użyciu Tapatalka

nie bede bral napewno bo samemu skladam 

Ty tak poważnie ?

 

Ceneo albo Skąpiec to same prawdziwe opinie ? :zonk:

.

napewno sa na ceneo bardziej prawdziwe opinnie niz na opineo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele to..nie wzorowy sklep. Wiele ma opinii ludzi, którzy mieli przykre doświadczenia jak np.: używany produkt sprzedawany jako nowy. Nie miałem okazji u nich reklamować cokolwiek, ale podobno lubią robić ogromne problemy jeśli chodzi o reklamacje.  X-kom też ideałem nie jest , ale o wiele lepszy od morele.  Ja osobiście nigdy nie miałem problemów z Proline, mogę ten sklep polecić - cen nie mają najlepszych.

 

O Morele.net nawet gdzieś na tu forum był ciekawy wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...