Skocz do zawartości
M4r3in

Update komputera pod wiedźmina3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie obserwowałem karty graficzne i cena gtx 1060 6gb niebezpiecznie zbliżyła się do 1000zl. Planowałem zakupić to plus zasilacz Zasilacz 450W Corsair CX450 80 i że 4gb ramu. Mam pytanie czy jest sens i czy nie będzie przesadzone jak do jednej gry. Reszty komputera nie chce zmieniac

Procesor i5 2500k

MSI h67 i tu ból max 1333 dla ramu

4gb ramu- tu jeszcze jedna kość by się przydala

Dysk ssd 120gb

Zasilacz feel 3 wiem do wymiany:)

Gf 8800gt

Tak więc czym dłużej czytam tym większy problem mam z doborem karty bo i w sumie to i na 1050 pójdzie. Cel to płynne klatki na 1920, fajnie by było ultra ale na hair works popatrzę na YouTube :-D

Co sądzicie chyba że macie inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być tanio to kupnienie używanego GTX 970  za 700zł też nie jest złą opcją. Zerknij:

 

 

 

Jak masz 1000zł to szukaj już GTX 1060. Radeony też nie są złe. Po prostu masz komfort a nie dylemat, co byś nie kupił to nie ma złego wyboru :> Jedynie RX570 potrafi momentami odstawać od stawki, nawet od leciwego 970. Poza tym do 2500K to jednak polecałbym ci kartę od nvidii, narzut sterownika Radeonów na CPU może ci go zamordować w Novigradzie na RX-ach.

 

 

Zamiast tego gtx 1060 to dałbym rx 470/570-cena o wiele niższa,a karta daje sobie radę

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

O wiele czego niższa ?

Edytowane przez Novice
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem  pamięci płyta to jednak msi p 67 wiec ramy nawet 1600 można włożyć wiec z  kompa myślę jeszcze coś idzie wykrzesać. CO do testu nie widzę jakieś kolosalnej różnicy pomiędzy rx 470 /570 a gtx. A z dostępnością radeonów na aledrogo słabo.Oglądałem gtx 1060 w wersji MSI i widziałem 1 i 2 wentylatorowe .Która lepsza? Mam jeszcze pytanie trochę poza tematem czy Warto przesiąść się na win 10 dla DX 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 1060 Ci spokojnie wystarczy do nowego Wieśka. Wystarczy że w dwóch opcjach graficznych zjedziesz z ultra na bardzo wysokie i powinieneś mieć stabilne 60 klatek. Jeżeli dobrze pamiętam to był to "zasięg wyświetlania roślinności" oraz "jakość cieni", one najbardziej pochłaniają zasoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...