Skocz do zawartości
Querio

Aktywacja Windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak: miałem laptopa(z win 8.1 aktualizowanego do 10) przez jakiś czas, aż mi upadł i zepsuł się dysk. Kupiłem nowy i zainstalowałem Windows'a 10, jednak system informuje mnie, że jest nieaktywowany. W jaki sposób mogę przywrócić "oryginalność" systemu? Nie zapisałem klucza po przejściu na 10. Czy mogę go jakoś odzyskać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapisałem klucza po przejściu na 10. Czy mogę go jakoś odzyskać?

 

Klucz z Windows 10 nic ci nie da bo...WSZYSTKIE KLUCZE SĄ JEDNAKOWE - na wszystkich komputerach co zostały uaktualnione z Windows 7/8 do Windows 10. banan.gif

 

Jak chcesz AKTYWOWAĆ to po prostu zadzwoń do Microsoftu i tam automat telefoniczny poprowadzi ciebie jak to zrobić -  krok po kroku - całą aktywację.

 

To dzwonienie to ostateczność  - jak automatyczna, on-line "przez internet" aktywacja nie zadziała.

 

Jak będziesz instalował kiedyś na nowo system "na czysto" - co polecam - to przy instalowaniu klikaj w opcję "nie mam klucza produktu" - wtedy aktywacja sam pójdzie bez problemów - jaka wcześniej system był już aktywowany na tym komputerze. menda.gif

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz instalował kiedyś na nowo system "na czysto" - co polecam - to przy instalowaniu klikaj w opcję "nie mam klucza produktu" - wtedy aktywacja sam pójdzie bez problemów - jaka wcześniej system był już aktywowany na tym komputerze. menda.gif

.

A są na stronach MS obrazy pełnych wersji Win10 (oczywiście bez kluczy)?

Edytowane przez barwniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zapisać obraz iso na dysku albo wrzucić od razu instalkę na pendrive.

Rozumiem, że można. Robiłem to wielokrotnie, ale zawsze robiłem update. Nigdy nie sprawdzałem, czy działa ten obraz z MediaCreationTool jako instalka stand alone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MediaCreationTool to chyba tylko ściąga update z win7/win8.1 do win10. Czy z tego co ściągnie MediaCreationTool to można odpalić normalną instalacje na pustym dysku?

 

To nie jest tylko UPDATE z Win 7/8 !

To jest pełna wersja systemu Windows 10 i instaluje się ją nawet na pustym dysku, na czysto. :banana:

.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...