Skocz do zawartości
xVomar

[PORADNIK] Jak zacząć kopać kryptowalutę na kartach Nvidii.

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj odpalić nic nie zmieniając, program powinien sam wyłapać, jeżeli będzie jakiś problem to pobawimy się komendami startowymi.

 

Tak zamierzam zrobić, kumpel ma mi pożyczyć 1080, ale to za parę dni.

Dzięki za ofertę pomocy :)

Widziałem w readme ccminera opcje -t a przy niej opis "(default: number of nVidia GPUs in your system)" czyli imo ccminer powinien sam wykryć, ale zobaczymy. Jak odpalę 2 karty to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Od wczoraj od 18ej do dzisiaj 9ej wykopało 9 LBC. Czyli w około 15godz wykopało równowartość 16pln (poprawcie mnie jeśli źle liczę).

Czy to przeliczam wartość z LBC na BTC czy od razu na PLN to wychodzi mi tyle samo. Jeśli to tak wygląda to nawet na pokrycie kosztów prądu ledwie starczy.

 

 

Trzeba było zapisać STAN LICZNIKA energii elektrycznej i wiedziałbyś ile NAPRAWDĘ prądu zżarła ta zabawa. :smoke:

 

Na pewno o wiele więcej prądu niż podają te wszystkie wyliczenia/kalkulatory.

.

Edytowane przez takafotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zdaje sobie sprawę z tego, że takie kalkulatory są ...nazwijmy to bardzo optymistyczne stąd też poddaje wątpliwości opłacalność tego biznesu gdzie kopie mniej niż podaje kalkulator a rachunek prąd wyjdzie sporo więcej niż wyliczenia ze stron.

 

Jeszcze parę dni po testuje sobie jak to wygląda i zobaczę ile się z tego wyciśnie.

 

Ktokolwiek chciałby się tym zająć na dobre radzę policzyć samemu zużycie(cała platforma, nie tylko GPU) i koszty niż wierzyć w ślepo kalkulatorom, bo na razie wygląda to na balansowanie na granicy opłacalności a w końcu sprzęt się zużywa dużo szybciej pod stałym obciążeniem.

 

Chętnie zapuszczę w zimie to "oszczędzę" na ogrzewaniu, ale teraz w lato to dodatkowy piekarnik w domu.

 

Ja zastosowałem się jeszcze do porady z tej strony http://cryptomining-blog.com/tag/gtx-1080-ti/ i zredukowałem trochę power limit aby bez sensu nie pruć sprzętu na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zapisać STAN LICZNIKA energii elektrycznej i wiedziałbyś ile NAPRAWDĘ prądu zżarła ta zabawa. :smoke:

 

Na pewno o wiele więcej prądu niż podają te wszystkie wyliczenia/kalkulatory.

.

 

w kalkulatorach zarobku altoicnów (np. whatomine.com) sam podajesz swoją cenę za 1kWh i na podstawie tego wylicza się zysk. Cenę za 1kWh masz w swojej umowie z dostawcą energii, a ile zabawa w kopanie realnie ciągnie to podłączasz miernik. Ilość zużytych kWh w zestawieniu z ceną za 1kwh daje Ci koszty i dopiero wtedy widać ile w rzeczywistości zarabiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po całych 24h wydobyłem 13LBC co daje jakieś 26pln na dzień przed odjęciem zużycia energii.Optymistyczne kalkulatory pokazują wydobycie około 17LBC dziennie. Może na pokręconym 1080tiz TDP 300W i temp ponad 85st tyle by wycisnął.

Znalazłem ciekawy kalkulator, który podaje wg mnie bardziej rzeczywiste wyniki jaki można osiągnąć przy wydobyciu. http://www.cryptocompare.com/mining/calculator/zec?HashingPower=560&HashingUnit=H%2Fs&PowerConsumption=400&CostPerkWh=0.08

512723a965ac5151med.jpg

 

Jak widać powyżej nawet przy dobrym wydobyciu ZEC wyjdzie jakieś 120$ miesięcznie już po odjęciu kosztów energii. Czy to warto? Może przy 2 kartach miałoby to większy sens, przynajmniej dla mnie.

Niestety u mnie kalkulacja LBC nie działa, nie wiedzieć czemu ale pokazuje 0$

8906217256819a70med.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po całych 24h wydobyłem 13LBC co daje jakieś 26pln na dzień przed odjęciem zużycia energii.Optymistyczne kalkulatory pokazują wydobycie około 17LBC dziennie. Może na pokręconym 1080tiz TDP 300W i temp ponad 85st tyle by wycisnął.

Znalazłem ciekawy kalkulator, który podaje wg mnie bardziej rzeczywiste wyniki jaki można osiągnąć przy wydobyciu. http://www.cryptocompare.com/mining/calculator/zec?HashingPower=560&HashingUnit=H%2Fs&PowerConsumption=400&CostPerkWh=0.08

512723a965ac5151med.jpg

 

Jak widać powyżej nawet przy dobrym wydobyciu ZEC wyjdzie jakieś 120$ miesięcznie już po odjęciu kosztów energii. Czy to warto? Może przy 2 kartach miałoby to większy sens, przynajmniej dla mnie.

Niestety u mnie kalkulacja LBC nie działa, nie wiedzieć czemu ale pokazuje 0$

8906217256819a70med.jpg

Tutaj masz porównywarkę opłacalności

https://whattomine.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wolne dywagacje:

 

karta 1080Ti pamięć w OC niewiele daje.

-stock 100% power limit ~250W przy ~474MH/s , core ~1830-1870 MHz

-OC    90%   power limit   223W przy ~490MH/s , core ~1900 MHz

-OC    60%   power limit   150W przy ~426MH/s , core ~1632 MHz

-OC    120% power limit   293W przy ~520MH/s , core ~2025-2050 MHz

 

W 19h wydobyłem 13 LBRY

 

PS. Dowiedziałem się  i ... Podatek należy odprowadzić bez względu na kwotę. Rozliczamy się w PIT-36. Bank ma obowiązek informować o takich wpłatach fiskusa. W mojej opinii nie ma sensu robić przelewy codziennie bo:

- płacimy za przelew

- musimy księgować każdą operację

Lepiej zrobić przelew raz na jakiś dłuższy czas np. 1 raz na kwartał.

Edytowane przez Krukow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...sam podajesz swoją cenę za 1kWh i na podstawie tego wylicza się zysk. Cenę za 1kWh masz w swojej umowie z dostawcą energii, a ile zabawa w kopanie realnie ciągnie to podłączasz miernik. Ilość zużytych kWh w zestawieniu z ceną za 1kwh daje Ci koszty i dopiero wtedy widać ile w rzeczywistości zarabiasz.

 

Mnie nie chodzi o to ile ci kalkulator wyliczy "ile zarabiasz" tylko ile realnie dokładasz do tego - REALNE zużycie prądu przez komputer jest o wiele większe niż te wszystkie (!) kalkulatory pokazują.

 

Te dane o zużyciu prądu przez karty są bardzo zaniżone, czyli wyssane z palca.

 

O to mi chodzi !

Koszty zużycia prądu są znacznie wyższe niż te kalkulatory pokazują i tym samym zysk nie jest aż tak optymistyczny jak one wyliczają.

Ale o tym to każdy dowie się dopiero po kilku miesiącach - jak dostanie od dostawcy prądu roczne rozliczenie za prąd i podwyższą mu średnią faktur do zapłaty.

To oczywiste - większe zużycie w ciągu roku to większe sumy na zaliczkowych fakturach za prąd.

.

Edytowane przez takafotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie chodzi o to ile ci kalkulator wyliczy "ile zarabiasz" tylko ile realnie dokładasz do tego - REALNE zużycie prądu przez komputer jest o wiele większe niż te wszystkie (!) kalkulatory pokazują.

 

Te dane o zużyciu prądu przez karty są bardzo zaniżone, czyli wyssane z palca.

 

O to mi chodzi !

Koszty zużycia prądu są znacznie wyższe niż te kalkulatory pokazują i tym samym zysk nie jest aż tak optymistyczny jak one wyliczają.

Ale o tym to każdy dowie się dopiero po kilku miesiącach - jak dostanie od dostawcy prądu roczne rozliczenie za prąd i podwyższą mu średnią faktur do zapłaty.

To oczywiste - większe zużycie w ciągu roku to większe sumy na zaliczkowych fakturach za prąd.

.

To może inaczej, w kalkulatorze podaj swoją moc zasilacza i cenę prądu z umowy z dostawcą, będziesz mieć maksymalną sumkę za prąd   :>

Edytowane przez xVomar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Dowiedziałem się  i ... Podatek należy odprowadzić bez względu na kwotę. Rozliczamy się w PIT-36. Bank ma obowiązek informować o takich wpłatach fiskusa.

 

BZDURA ! W tym: "bez względu na kwotę".

Bank informuje Urząd Skarbowy jak wpłaty są o określonej kwocie - przeważnie 30.000 zł - kwotę tą regulują wewnętrzne przepisy banku, ale minimalna jest to taka suma.

 

Wszystko można bez problemu znaleźć w internecie - Urzędy Skarbowe i banki też mają swoje strony internetowe i tam wszystko jest opisane. :smoke:

 

Banki mają odpowiednie oprogramowanie, które monitoruje wszystkie (!) ruchy na kontach swoich klientów - z automatu, non-stop, 24 h/dobę, w niedziele i święta. 

.

To może inaczej, w kalkulatorze podaj swoją moc zasilacza i cenę prądu z umowy z dostawcą, będziesz mieć maksymalną sumkę za prąd...

 

Moc zasilacza nie ma nic do realnego zużycia prądu - jak pisałem wcześniej i to się potwierdza w praktyce: kalkulatory podają zużycie prądu wyssane z palca.

 

I tyle mojego w tym temacie.

 

Doceniam trud i pracę w tworzeniu tego PORADNIKA. Nie neguję istnienia takiego poradnika. :banana:

 

Moją uwagę zwróciły tylko te wyssane z palca, hurra-optymistyczne kalkulacje tych kalkulatorów odnośnie zużycia prądu. A wy to łykacie bezmyślnie ?

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalkulatory mają zdaje się TDP karty a nie pobór koparki, jak chcesz wiedzieć ile prądu zjada Ci koparka to podłączasz całość do watomierza gniazdkowego - można kupić za 50zł w sklepie dla bohaterów - jego dokładność nie będzie jakaś specjalna ale w tym przypadku powinno wystarczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spinać tylko sobie policzyć tak jak koledzy wyżej pisali.

Poniżej moje wyliczenia zużycia energii razem z ceną (Energia+dystrybucja+opłata OZE)

1e895b05be6ad69cmed.jpg

 

Biorąc powyższe pod uwagę oraz kurs i wydobycie dzienne:

13-14LBC*2PLN*30dni=810 - koszt zużycia energii 200pln = 600pln

Dobrze czy źle oceńcie sami.

Jak widać sporo zależy od kursu. Zużycie energii dałem zawyżone i to sporo, bo komp tyle nie zeżre zwłaszcza , że proc nie pracuje przy kopaniu tylko grafa.

 

Pomajstrowałem trochę z ustawieniami w Afterburner i obecnie kopie 460MH/s przy TDP 180W i temperaturach 66-68st.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po moich obliczeniach i 2 dniowym kopaniu przy użyciu GTX 970 wyszło około 7 zł zysku na dzień po odliczeniu kosztów energii. Cała platforma (bez monitorów) czyli, router, modem i jednostka bierze około 210-215 W.  Niestety chwilę temu prędkość kopania spadła z 140-145 MH/s do 122-125 MH/s. Jednocześnie pobór mocy spadł gwałtownie, pomimo 98 % użycia grafiki http://scr.hu/8x0m/pi1h7. Obecnie sytuacja wróciła do "normy", wzrost widać już na poprzednim screenie. Nie wiem ile razy taka sytuacja miała miejsce w ostatnich 2 dniach, ale było to co najmniej dziwne.

 

Według tych optymistycznych obliczeń z kalkulatora mój zysk powinien wynosić około 10 zł na dzień. Myślę nad dokupieniem jeszcze jednej grafiki, tylko zastanawia mnie opłacalność tego przedsięwzięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by się pokrywało z moimi wyliczeniami też na gtx970, także chyba szkoda mi sprzętu, zachwianie kursów i jesteś na 0, a w moim przypadku (aktualnie gpu chodzi na 1500Mhz po OC i niby 158-159MH/s osiąga...) z moim zasilaczem który ma z 7 lat to sobie podaruję zabawę, dokopię tylko resztę coby to móc spieniężyć

 

teoretycznie... kupić używane z97 + i5(potrzeba tu w ogóle takiego proca? czy celeron starczy?) + ram to około 1000? do tego 2x gtx 1070 + PSU i teoretycznie jak kursy między krypto i BTC/$(PLN?) będzie się wahał w aktualnych okolicach to za pół roku coś tam do przodu będziesz... a jak BTC się walnie w okolice notowań z września 2016 to... no cóż, ryzyk fizyk [:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by się pokrywało z moimi wyliczeniami też na gtx970, także chyba szkoda mi sprzętu, zachwianie kursów i jesteś na 0, a w moim przypadku (aktualnie gpu chodzi na 1500Mhz po OC i niby 158-159MH/s osiąga...) z moim zasilaczem który ma z 7 lat to sobie podaruję zabawę, dokopię tylko resztę coby to móc spieniężyć

 

teoretycznie... kupić używane z97 + i5(potrzeba tu w ogóle takiego proca? czy celeron starczy?) + ram to około 1000? do tego 2x gtx 1070 + PSU i teoretycznie jak kursy między krypto i BTC/$(PLN?) będzie się wahał w aktualnych okolicach to za pół roku coś tam do przodu będziesz... a jak BTC się walnie w okolice notowań z września 2016 to... no cóż, ryzyk fizyk [:

Celeron starczy, przykładowa koparka:

https://www.mindfactory.de/shopping_cart.php/basket_action/load_basket_extern/id/749f4722123bf16d69bdae33e9bb83a199c3c2112379941b536

+ zasilacz

https://www.mindfactory.de/product_info.php/1200-Watt-Corsair-Professional-Series-HX1200i-Modular-80--Platinum_1002580.html

qemLWh.png

Dn8vZE.png

3300euro za koparke

Zwrot w 73 dni przy najbardziej optymistycznym kursie, ale pewnie coś koło 3 miesięcy i się zwróci.

Edytowane przez xVomar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale tez mam na początku komunikat "Stratum extrances answer id was not correct!" ale wszystko niby lata. Byłbym wdzięczny jesli ktoś mógłby zerknąć na screena - bo nie wiem czy jest ok czy coś muszę zmienić. 

waluta.jpg


PS. Jest wg Was sens działania z kryptowalutą na gtx 1060 (msi gaming x)?
Edytowane przez bartomiszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem o co chodzi ale tez mam na początku komunikat "Stratum extrances answer id was not correct!" ale wszystko niby lata. Byłbym wdzięczny jesli ktoś mógłby zerknąć na screena - bo nie wiem czy jest ok czy coś muszę zmienić. 

waluta.jpg

 

PS. Jest wg Was sens działania z kryptowalutą na gtx 1060 (msi gaming x)?

 

 

Może daj zdjęcie w lepszej rozdzielczości  :>

UD1Gy3.gif

Edytowane przez xVomar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celeron starczy, przykładowa koparka:

https://www.mindfactory.de/shopping_cart.php/basket_action/load_basket_extern/id/749f4722123bf16d69bdae33e9bb83a199c3c2112379941b536

+ zasilacz

https://www.mindfactory.de/product_info.php/1200-Watt-Corsair-Professional-Series-HX1200i-Modular-80--Platinum_1002580.html

qemLWh.png

Dn8vZE.png

3300euro za koparke

Zwrot w 73 dni przy najbardziej optymistycznym kursie, ale pewnie coś koło 3 miesięcy i się zwróci.

Jakby na firmę kupić to szybciej się zwróci bo część kasy w kieszeni zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vomar nie wiem po co tak piszesz jak jakiś korpo-handlowiec na forum(a może coś w tym jest ;]), nie każdy to łyka jak młody pelikan, kalkulatory są spoko ale to nie chodzi o to, żeby kalkulacje nam wychodziły tylko w rzeczywistości żeby to miało sens, nie trzeba zaczynać od koparki z 7-10GPU,

 

ja tam wyżej piszę o składaniu budżetowym czyli MOBO na z97 które ma z 3 porty PCI-E, oczywiście używane, do tego jakiś jeżeli wystarcza wg Ciebie Celeron na s1150 i z 4-8GB RAM, do tego już nowe 2x gtx 1070 i ~1000W PSU, z kawałka deski robisz ławeczkę żeby to poskłądać i masz koparkę, może od biedy karta wifi coby można to było przenieść do innego pokoju bez kabli a Ty wyjeżdżasz z koparką za pona 3k€  w temacie "Poradnik jak zacząć kopać..."

 

jak bym się zdecydował to i tak na 2 koparki(AMD + Nvidia) bo wolę być zabezpieczony na wypadek upadku którejś waluty, żeby w razie W móc z kopania innej chociaż na prąd zarobić dla obu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zamierzam zrobić, kumpel ma mi pożyczyć 1080, ale to za parę dni.

Dzięki za ofertę pomocy :)

Widziałem w readme ccminera opcje -t a przy niej opis "(default: number of nVidia GPUs in your system)" czyli imo ccminer powinien sam wykryć, ale zobaczymy. Jak odpalę 2 karty to dam znać.

 

Mam już dwie karty na testy: 1070 i 1080. ccminer automatycznie wykrywa obie, wydajności się sumują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań.

Przymierzam się do zakupu 1080Ti - co by pograć, porenderować, a kiedy jestem AFK - zarabiać. Czy rzeczywiście można uzyskać średnią ok. 30zł/doba na tym sprzęcie?

Czy ta konkretna e-waluta ma jakieś niesamowite spadki/wzloty, i jak długo istnieje na rynku?

Temat napisany bardzo, ale to bardzo konkretnie i prosto - Dzięki temu się tym zainteresowałem. Odpaliłem z ciekawości na sprzęcie z podpisu - 28MH/s - ale działa. :D 

Jak wspomniał Gemtin1 - Nie chcę zacząć zarabiać stricte na tym, a chciałbym po prostu wykorzystać dodatkowo sprzęt, który i tak chciałem zakupić. A że wolę nVidię niż Radki to no cóż. :D 

Dodatkowo - był kiedyś program, który wykrywał nieaktywność użytkownika i podczas niej uruchamiał inne programy - Jest coś takiego pod Win 10 x64? Pytam, bo sprawdzałem ostatnio na Win 8.1 i nie chciał działać (Jakiś jeden konkretny) Jest może coś działającego? :) Wtedy miałbym o wiele wygodniej, bo czasem po prostu muszę odejść od komputera w trybie ASAP i znikam na parę ładnych godzin - i mógłbym to wykorzystać do kopania. :D

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań.

 

Przymierzam się do zakupu 1080Ti - co by pograć, porenderować, a kiedy jestem AFK - zarabiać. Czy rzeczywiście można uzyskać średnią ok. 30zł/doba na tym sprzęcie?

 

Czy ta konkretna e-waluta ma jakieś niesamowite spadki/wzloty, i jak długo istnieje na rynku?

 

Temat napisany bardzo, ale to bardzo konkretnie i prosto - Dzięki temu się tym zainteresowałem. Odpaliłem z ciekawości na sprzęcie z podpisu - 28MH/s - ale działa. :D 

 

Jak wspomniał Gemtin1 - Nie chcę zacząć zarabiać stricte na tym, a chciałbym po prostu wykorzystać dodatkowo sprzęt, który i tak chciałem zakupić. A że wolę nVidię niż Radki to no cóż. :D 

 

Dodatkowo - był kiedyś program, który wykrywał nieaktywność użytkownika i podczas niej uruchamiał inne programy - Jest coś takiego pod Win 10 x64? Pytam, bo sprawdzałem ostatnio na Win 8.1 i nie chciał działać (Jakiś jeden konkretny) Jest może coś działającego? :) Wtedy miałbym o wiele wygodniej, bo czasem po prostu muszę odejść od komputera w trybie ASAP i znikam na parę ładnych godzin - i mógłbym to wykorzystać do kopania. :D

Jak najbardziej idzie wyciągnąć 30zł doba, ja mam około 25zł na 1080.

Nawet jeśli będzie spadek ceny akurat tej która jest opisana w tym poradniku to wydobędziesz jej więcej i wyjdzie na to samo, jedyne co może obniżyć jej cene to spadek ceny bitcoina.

Jak znajdziesz program to bardzo chętnie również skorzystam  :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drunk_ZoZol, możesz sprawdzić NiceHash. Najprzyjemniejszy program dla początkujących z jedną kartą a nie farmą który ma opcję kopania w iddle. Podajesz adres portfela np. z giełdy a program sam dobiera walutę którą aktualnie warto kopać. Rozliczenia są jakoś co 2 tygodnie. Co innego to sens zabawy ale to wasza sprawa.

Edytowane przez Gemtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drunk_ZoZol, możesz sprawdzić NiceHash. Najprzyjemniejszy program dla początkujących z jedną kartą a nie farmą który ma opcję kopania w iddle. Podajesz adres portfela np. z giełdy a program sam dobiera walutę którą aktualnie warto kopać. Rozliczenia są jakoś co 2 tygodnie. Co innego to sens zabawy ale to wasza sprawa.

Warto dodać że wypłata następuje przy 0.01 BTC.

 

Jak wyglądają u Was moce kopania w programie w porównaniu do nocy w kopalni? U mnie niestety jest spora rozbieżność, pomijam już spory spadek wydajności kopania na GTX 970 (ze 14x do 123 MH/s). W każdym razie. W kopalni pokazuje wartość ok. 90 MH/s, a w programie 123 MH/s. Co może być nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać że wypłata następuje przy 0.01 BTC.

 

Jak wyglądają u Was moce kopania w programie w porównaniu do nocy w kopalni? U mnie niestety jest spora rozbieżność, pomijam już spory spadek wydajności kopania na GTX 970 (ze 14x do 123 MH/s). W każdym razie. W kopalni pokazuje wartość ok. 90 MH/s, a w programie 123 MH/s. Co może być nie tak?

?? Serio? Nie widziałem tego w opisie, ale może źle patrzyłem o.0 0,01 BTC to ile mniej więcej $? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba literówka, wypłacałem z Bitmarketu i rzucał się, że minimum do sprzedaży BTC to 0,001

 

a co do rozbieżności wskazań ccminer vs kopalnia to też tak miałem, 157-159 w ccminer a okolice 88-90 w kopalni, nie wnikam, kopał więcej nie będę na gtx 970 bo bez sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...