Skocz do zawartości
xVomar

[PORADNIK] Jak zacząć kopać kryptowalutę na kartach Nvidii.

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki :D

 

 

Gtx 1050 ma około 87Mh/s to daje około 2.16$ = 8.12170526 złotego polskiego dziennie

przez 24h urobiłem tylko 2.37864974 i wychodzi około 6,43zł. Trochę cienko, ale podczas kopania normalnie korzystam z kompa - internet, filmy, więc może dlatego wyszło mniej, ale karta wyciąga około 95 MH/s

Edytowane przez Pawelos07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki WIELKIE @xVomar!

Mam drugie pytanie,

zamieniłem pierwsze LBRY na BTC, czy czas oczekiwania jaki na POLONIEX wskoczy mi BTC jest jakiś długi, czy powinno to odbyć się od razu po kliknięciu przycisku "Sell"?

Zaraz po kliknięciu sell, jeśli ci nie zamieniło to możliwe że oferta kupna po cenie którą wystawiłeś zniknęła i twoja transakcja "wisi" oczekując na taką samą

Tu możesz sprawdzić:

https://poloniex.com/openOrders

Jeśli widzisz tam transakcje to naciśnij Cancel i sprzedaj jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas się pobawić, 2x TX P na LC po solidnym OC jak u mnie, mocno przebije nawet 2x TXp ;-)

Daj znać ile Mh/s wyciągniesz  :>

Pamiętaj że możesz zbić zegar pamięci, tylko rdzeń się liczy przy kopaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem z godzinkę temu i jestem kolejny raz zadowolony z mojego niedawno zakupionego GTX 1080 GameRock. Po OC do 2100MHz ma wydajność prawie 410MH/s przy czym temperatura oscyluje w okolicach 72-74'C, jednak w głębi duszy trochę mnie boli, że ją tak katuje. Pobawię się, zobaczymy ile to wyjdzie dobowo.
Poradnik profeska, to lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyłem nicehasha, fajny program. Z tego co widzę się podaje tylko portfel BTC na giełdzie.

 

Niestety, wszystkie exe zablokował defender, po wykluczeniach udało się odpalić prawie każdy, poza pierwszym w benchmarku.

 

Kopię na GTX960, która jest niemal maksymalnie podkręcona w biosie. Około 15MH/s, 150H/s. Zysk około 7 zł na dzień, póki co robię to jak przeglądam neta na kompie. Więc bardziej hobbystycznie, niż dla zysku.

 

Zaczekam na karty do kopania i chyba coś złożę. Ile można maksymalnie podłączyć kart do jednej płyty? Z tego co widziałem to stelaże są na 7 sztuk.

 

A sam poradnik też profesjonalny, kawał dobrej roboty.

Edytowane przez grzech1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi według kalkulatora, że tylko około 2000 zł (na czysto) na miecha by mi dwie karty generowały. Gra nie warta świeczki, no ale od około miesiąca staram się zamówić 300 sztuk RX 470 / 570 - Kwestia niewykonalna.

 

Szlag by to ! :D

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi według kalkulatora, że tylko około 2000 zł (na czysto) na miecha by mi dwie karty generowały. Gra nie warta świeczki, no ale od około miesiąca staram się zamówić 300 sztuk RX 470 / 570 - Kwestia niewykonalna.

 

Szlag by to ! :D

 

No posucha nie z tej ziemi. Radziów nie dorwałem, dobrze że chociaż jakieś gf w normalnych cenach się udało.

Edytowane przez toms83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam trzy pytania -

 

1. W login (login.workerlogin) po lewej stronie kropki wpisujemy maila którym się logujemy czy username? Ponieważ worker cały czas jest nieaktywny...

2. Wydobywa mi niemożliwie dużo mh = 2745.74 MH/s yes!  O co chodzi?

3. Jak sprawdzić rzeczywiste mh/s i pobór prądu by sprawdzić czy się to opłaca?

Edytowane przez relox14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam trzy pytania -

 

1. W login (login.workerlogin) po lewej stronie kropki wpisujemy maila którym się logujemy czy username? Ponieważ worker cały czas jest nieaktywny...

2. Wydobywa mi niemożliwie dużo mh = 2745.74 MH/s yes!  O co chodzi?

3. Jak sprawdzić rzeczywiste mh/s i pobór prądu by sprawdzić czy się to opłaca?

Sprawdź najpierw czy dobry plik uruchomiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem ccminer-x64 z ikonką nvidii.

Dobra to czy skonfigurowałeś, ccminer.conf?

Wyślij mi na priv zawartość tego pliku (tylko hasło podmień)

Edytowane przez xVomar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, problem z workerem rozwiązany. Na gtx 1070 mam 289.12 MH/s yes!, jest jakiś sposób sprawdzenia ile dokładnie komputer pobiera prądu?

Jakiś miernik np:

https://www.castorama.pl/produkty/instalacja/przedluzacze-i-akcesoria/programatory/miernik-zuzywanej-energii-elektrycznej-dpm-solid-dt21.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzysta cholernych Radeonów :)

Powinieneś dziękować losowi. Powodzenia na tych radkach jak zwiększy się dag na 140-150. Chyba że planujesz kopać coś innego.

 

Tapatapatap Xperia X

Edytowane przez Gemtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych. Nie wiem czy wszystko dobrze ustawiłem ,ale kopanie dwóch walut jest kompletnie nieopłacalne poprzez Claymore's Dual Ethereum+Decred_Siacoin_Lbry_Pascal AMD+NVIDIA GPU Miner v9.5 

Czy ktoś kopie dwie waluty na 1080ti? Ewentualnie inne karty aby porównać.

Wpierw uruchomiłem ETH + LBRY i odpowiednio wartości były 28,5MH/s oraz 32MH/s (samo LBRY kopie 480MH/s na ccminer)

Włączyłem więc podobno niekolidujące ETH+SIA(SC) i odpowiednio 28,5MH/s oraz 400 MH/s gdzie samo SIA powinno lecieć na 1080ti w okolicach 2000-2500.

Czyżby czegoś brakowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla potomnych. Nie wiem czy wszystko dobrze ustawiłem ,ale kopanie dwóch walut jest kompletnie nieopłacalne poprzez Claymore's Dual Ethereum+Decred_Siacoin_Lbry_Pascal AMD+NVIDIA GPU Miner v9.5 

Czy ktoś kopie dwie waluty na 1080ti? Ewentualnie inne karty aby porównać.

Wpierw uruchomiłem ETH + LBRY i odpowiednio wartości były 28,5MH/s oraz 32MH/s (samo LBRY kopie 480MH/s na ccminer)

Włączyłem więc podobno niekolidujące ETH+SIA(SC) i odpowiednio 28,5MH/s oraz 400 MH/s gdzie samo SIA powinno lecieć na 1080ti w okolicach 2000-2500.

Czyżby czegoś brakowało?

 

Dual mining jest praktycznie nieopłacalny na Nvidii, ewentualnie pobaw się parametrem dcri (zmniejszając go), i daj znać ile ugrałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmniejszenie a zwiększenie daje efekty.

DCRI na 35 . ETH bez zmian, SIA 320MH/s

DCRI na 50. ETH bez zmian SIA 480MH/s

DCRI na 70. ETH bez zmian SIA 670MH/s

DCRI na 95. ETH bez zmian SIA 900MH/s

 

Idąc dalej pamięci dałem z -500 na def

DCRI na 95. ETH 31,5 Mh/s oraz SIA 1000MH/s

DCRI na 120 ETH 31 Mh/s  SIA 1250MH/s

DCRI na 170 ETH 29MH/s  SIA 1650MH/s

 

Mimo wysiłku bez problemu więcej wyciągam na LBRY więc chyba faktycznie dual mining na NV lub dokładniej 1080ti nie ma sensu i lepiej liczyć LBRY/Zcash/SIA/Lyra2Rev

 

 

Watomierz cały czas w okolicach 255W pokazuje.

Core +110 MEM +0 PL 72%

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmniejszenie a zwiększenie daje efekty.

DCRI na 35 . ETH bez zmian, SIA 320MH/s

DCRI na 50. ETH bez zmian SIA 480MH/s

DCRI na 70. ETH bez zmian SIA 670MH/s

DCRI na 95. ETH bez zmian SIA 900MH/s

 

Idąc dalej pamięci dałem z -500 na def

DCRI na 95. ETH 31,5 Mh/s oraz SIA 1000MH/s

DCRI na 120 ETH 31 Mh/s  SIA 1250MH/s

DCRI na 170 ETH 29MH/s  SIA 1650MH/s

 

Mimo wysiłku bez problemu więcej wyciągam na LBRY więc chyba faktycznie dual mining na NV lub dokładniej 1080ti nie ma sensu i lepiej liczyć LBRY/Zcash/SIA/Lyra2Rev

 

 

Watomierz cały czas w okolicach 255W pokazuje.

Core +110 MEM +0 PL 72%

Bardzo ładnie opisane, daje okejke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...