Skocz do zawartości
xVomar

[PORADNIK] Jak zacząć kopać kryptowalutę na kartach Nvidii.

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi blokuje power limit karty: http://scr.hu/8x0m/8inyc. Nie wiem co, czasem wraca do normalności (power na poziomie 90 paru %), natomiast chwilę później wraca do poziomu tych nieszczęsnych 60%. Jakiś pomysł co może być nie tak? 

Spróbuj najpierw zaktualizować sterownik do Version: 382.53 WHQL

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mam

 

core +130 mem -502 i PW 80% FAN auto, cały zestaw pobiera 270W

 

jutro potestuję z twoimi ustawieniami

Jak temperatury? Jeśli masz tanio prąd lub za free to możesz tak zostawić jeśli temperatury nie przekraczają 70c. Jeśli jest inaczej to zejdź trochę z core clock i PL a będzie lepsza wydajność na W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temperatura jest poniżej 70C, za prąd wychodzi 3,3 na dobę za cały zestaw, obniżyłem taktowanie do +100 bo program mi się wysypał z liczeniem teraz mam mniej o  10W i  12 MHS 

Edytowane przez kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem mail i co dalej? Jak dostać te 100 LBC?

Jeśli zarejestrujesz się z jego reflinku to on dostanie 5 LBRY jak platforma ruszy.

A nie jakieś 100 xD

Edytowane przez xVomar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zarejestrujesz się z jego reflinku to on dostanie 5 LBRY jak platforma ruszy.

A nie jakieś 100 xD

 

Vomar, orientujesz się może czy jest możliwa taka opcja: dual mining na kartach nvidii i amd w jednym kompie i takie ustawienie kopania, że jedna waluta liczy się na kartach amd, druga na nvidii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vomar, orientujesz się może czy jest możliwa taka opcja: dual mining na kartach nvidii i amd w jednym kompie i takie ustawienie kopania, że jedna waluta liczy się na kartach amd, druga na nvidii?

Dwa programy i w obu ustawienie z której karty ma kopać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , nie wiem czy dobrze zrobiłem konto poprzez sią , ściągnąłem program sia synchronizował się z pół dnia ... Potem dałem wallet nowe konto , wszystko

Ładnie pięknie tylko że za każdym razem pokazuje inny numer konta .

1050 ti 14,4 eth + 144 sia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie da się tego zrobić Claymorem?

Możliwe że się da, nie próbowałem

 

Czy na GTX 650 te wyniki nie są za słabe? Może mam coś źle ustawione?

Ta karta jest słaba i tylko tyle wyciągnie.

 

Witam , nie wiem czy dobrze zrobiłem konto poprzez sią , ściągnąłem program sia synchronizował się z pół dnia ... Potem dałem wallet nowe konto , wszystko

Ładnie pięknie tylko że za każdym razem pokazuje inny numer konta .

1050 ti 14,4 eth + 144 sia.

Nie chcesz kopać LBRY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić drugą identyczną kartę Asus Strix OC 1080ti, żeby kopać na dwie. Czy potrzebuję do tego mostek SLI? Czy można przyjąć że prędkość wydobycia wzrośnie dwukrotnie do tj. 2 x 475 MHs i pobór prądu będzie stosunkowo niższy tj. 260W(zestaw z jedną kartą) + 205W(dodatkowa karta)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić drugą identyczną kartę Asus Strix OC 1080ti, żeby kopać na dwie. Czy potrzebuję do tego mostek SLI? Czy można przyjąć że prędkość wydobycia wzrośnie dwukrotnie do tj. 2 x 475 MHs i pobór prądu będzie stosunkowo niższy tj. 260W(zestaw z jedną kartą) + 205W(dodatkowa karta)? 

 

Nie potrzebujesz mostka. Prędkość wzrośnie ok 2x (u mnie na 1070 i 1080 wydobycie się sumuje); nie sprawdzałem jeszcze poboru prądu (miernik w drodze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak w prosty sposób sprawdzić ile już wykopałem w kopalni ? Zastosowałem się oczywiście do poradnika z pierwszej strony nie mniej chciałem dokładnie dopytać o ustawienia konta a dokładnie o Account details i niżej Cash Out czy w tej ostatniej coś ustawiam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

2. Nie potrzeba podkręcać zegara pamięci na karcie graficznej, najlepiej zmniejszyć go na maxa bo przy wydobywaniu jest on kompletnie zbędny, liczy się tylko zegar rdzenia.

 

Przy kopaniu eth + sia daje całkiem sporo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie zauważyłeś jest to poradnik dla nVidii, a konkretnie dla algorytmu LBRY i programu ccminer.

No tak z tego co widzę najlepiej sobie radzą z tym 1080 Ti, 1080 reszta raczej jest lepsza w innych obliczeniach.

Edytowane przez Rychu147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...