Skocz do zawartości
xVomar

[PORADNIK] Jak zacząć kopać kryptowalutę na kartach Nvidii.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dwa 1070 ti strix złączone w sli i przymierzam się do kopania monacoin i tu moje pytanie czy zostawić karty z mostkiem sli czy muszę je rozłączyć?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Patrzyłem na screena z cmd. Jakim cudem przy 1060 jest 90 MH/s?

Ja mam 1080ti i mam ~66 MH/s. Na razie po CMD nie widzę różnicy z przejścia z Supernova na ASICpool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, brolly666 napisał:

Witam mam dwa 1070 ti strix złączone w sli i przymierzam się do kopania monacoin i tu moje pytanie czy zostawić karty z mostkiem sli czy muszę je rozłączyć?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Rozepnij mostek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Patrzyłem na screena z cmd. Jakim cudem przy 1060 jest 90 MH/s?

Ja mam 1080ti i mam ~66 MH/s. Na razie po CMD nie widzę różnicy z przejścia z Supernova na ASICpool.

Rożnica będzie w wypłacie nie w CMD, mam 90 MH/s bo mam 3 karty:
Tkdl8AS.png

Edytowane przez xVomar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

A jakiś szybszy sposób na sprzedanie MONA za BTC?
Bittrex zamknął rejestrację nowych użytkowników i nie wiadomo kiedy otworzą a na Poloniexie, na którym mam konto nie ma MONA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Gość napisał:

A jakiś szybszy sposób na sprzedanie MONA za BTC?
Bittrex zamknął rejestrację nowych użytkowników i nie wiadomo kiedy otworzą a na Poloniexie, na którym mam konto nie ma MONA.

giełdy które obsługują MONAtirGbbv.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mikoxor

Jeżeli mam 0.048703MONA to ile wychodzi z tego USD? bo chyba coś źle obliczyłem... a całą noc na gtx1060 6gb kopałem i jestem ciekaw ile centów tam wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozpocząłem przygodę z wydobywaniem Monacoins, na dwóch kartach 1070ti no i oczywiście mam kilka pytań.

Ogólnie przy kopaniu ccminerem wychodzi mi jakieś 84mh/s, ale na stronie asicpool pokazuje mi tylko 34 mh/s z czego wynika ta róznica? 

I drugie pytanie jak optymalnie podkręcić karty do kopania Mony? 

1.PNG

2.PNG

1.PNG

2.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mikoxor

porównanie etherum http://whattomine.com/coins/151-eth-ethash?utf8=✓&hr=23.006&p=103&fee=0.0&cost=0.20&hcost=0.0&commit=Calculate do Monacoin http://whattomine.com/coins/148-mona-lyra2rev2?utf8=✓&hr=23006&p=103&fee=0.0&cost=0.20&hcost=0.0&commit=Calculate i z tego co widzę biorąc za przykład gtxa1060 6gb to leciutko bardziej opłaca się etherum i znalazłem taki poradnik: 

 co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, po pierwsze jakie zalety ma ASICpool nad mona.supernova? Fee na ASICpool są 10 razy w przypadku zlecenia stałego i 100 razy droższe w przypadku pojedynczych przelewów. Ponad to czy to normalne, że w transakcjach nie pojawiają mi się wszystkie wykopane bloki, a np co dziesiąty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Witam.

Mam takie pytania. Czy laptopem z GTX960m da sie kopać. I jak mocno obciąża to kartę. Czy temperatury nie będą takie jak przy testowaniu np. FruMarkiem. 

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin
2 godziny temu, radiergummi napisał:

Nie kopie się na laptopach, a już na pewno na takim z GTX960m.

U mnie i tak Laptop chodzi 24/h chciałem sie dowiedzieć tylko jak bardzo karta dostaje po [gluteus maximus]. 

Jestem ciekaw na czym to polega... Nie obchodzi mnie czy zarobie czy stracę... Chcę wiedzieć jak to sie robi... Później planuję uruchomić koparek. Ale od czegoś trzeba zacząć.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem. Robię wszystko krok po kroku. Zainstalowałem najnowszą wersję CUDA.

Dziękuje za wszelką pomoc i pozdrawiam :).

asdasd.png

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...