Skocz do zawartości
xVomar

[PORADNIK] Jak zacząć kopać kryptowalutę na kartach Nvidii.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kirkor napisał:

Co to oznacza ? Czy ja dobrze rozumiem 6 bloków mam ?? Jakoś nie widzę tych 300grlc.

qwe.jpg

Oznacza to że znalazłeś 6 bloków podczas kopania w kopalni.
jixBMWN.png
Ja znalazłem 16, te 300 GRLC miałbyś jeśli byś kopał solo a nie w kopalni, bo jak wiesz kopiąc w kopalni każdy znaleziony blok jest dzielony między wszystkich górników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kirkor napisał:

Jak solo nie rozumiem ? 

Można kopać samemu i wtedy rywalizujemy z całą resztą górników i kopalniami.
A można kopać w kopalni i rywalizować z innymi kopalniami i pojedynczymi osobami.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kirkor napisał:

Ale jak kopać solo ??

Jest to dosyć trudne i na dłuższą metę nie opłacalne, bo wychodzi na to samo jak byś kopał w kopalni.
Trzeba postawić w swojej sieci masternode Garlicoina, ściągnąć wszystkie bloki i pobrać specjalną wersję ccminera by móc wydobywać solo.
Ile masz Mh/s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention=216494]sabaka[/mention] wciąż kopiesz LUXcoina ? jak wypada ? u mnie na plusie ok 30% niz GRLC
Ciężko coś określić, kopię na zmianę trochę grlc, trochę luxcoina. Z tego co zauważyłem lux ma straszne skoki w kalkulatorach jeśli chodzi o wydajność

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, enox napisał:

@xVomar, @kwasowsky, @sabaka, @Kirkor

Czy wam też tak spadło wydobycie?

 

1 minutę temu, kwasowsky napisał:

Mnie się podniosło chyba nawet. Jak wcześniej miałem po 70-80 monet to teraz mi pokazało 100/dzień.

Również mam trochę więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xVomar napisał:

 

Również mam trochę więcej

 

1 godzinę temu, kwasowsky napisał:

Mnie się podniosło chyba nawet. Jak wcześniej miałem po 70-80 monet to teraz mi pokazało 100/dzień.

u mnie zleciało jakies 15-20%

Edytowane przez enox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopię lux od dwóch godzin, jeżeli założyć że wydobycie będzie takie samo to w ciągu 24h zarobek będzie podobny do tego co pokazuje whattomine.com

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam i czytam różne stronki i wpadłem na kalkulator nice hash  ... mając karte 1050Ti ... dzienny zarobek to 1,56

minus koszty prądu 96gr = pozostaje 60 gr na czysto :D

Na kartach 1080 co prawda jest ciut lepiej ale to 5,11 a koszty to 2,53 więc prawie połowa zarobku ...  A jeszcze  kilka miesięcy temu było ponad 8 pln na czysto z 1080. Niestety BTC leci na łeb  w dół, mam nadzieję, że od czerwca się zacznie podnosić. Myślę, że niedługo połowa koparek zostanie wyłączona gdyż nie będzie się opłacać kopać i pojawi się wysyp na alledrogo co już powoli obserwuje

 

edit. gdy widzę w jakiej cenie  sprzedają grlc na giełdzie to same %*%$%*%$#@&  się nasuwają .... (0.00000673 btc - 18 gr). Może to i dobrze bo ilość kopiących spada jak i jego wartość - obecnie 21 gr :(

 

Edytowane przez enox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sabaka napisał:

Jak wyniki z luxa?
 

Ciut lepiej niż GRLC.

Panowie, czy wy też macie często problem z kupnem walut na tradesatoshi ? Chciałem sobie kupić troszke grlc bo niska cena i już 6ty raz próbuje i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...