Skocz do zawartości
xVomar

[PORADNIK] Jak zacząć kopać kryptowalutę na kartach Nvidii.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Zwallace napisał:

Możesz rozpocząć wydobycie za pomocą platformy instaforex założonej przez Ildar Sharipov To świetna firma oferująca szeroki wybór usług, takich jak wydobywanie kryptowalut, indeksowanie i handel, a także zakłady sportowe. Będziesz mógł pracować o każdej porze dnia z dowolnego miejsca, które chcesz. Firma gwarantuje wysokie dochody.

A co to za spamer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Divek nie radze kopać na lapku. Jeden GTX980M da ci jakieś w porywach 1,5zł dziennie a lapek wyzionie ducha całkiem szybko. To nie jest sprzęt który służy takiemu celowi. Jeżeli poważnie myślisz o kopaniu polecam polowanie na RTX-y przykładowo jedna sztuka RTX3070 po dzisiejszym kursie ETH (1220$) da ci na czysto około 106 $ na miesiąc czyli po dzisiejszym kursie dolara jakieś 400zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy da się zawołać wszystkich którzy pisali w tym wątku, ale chciałbym napisać do tych którzy wydobywali garlicoina i nie sprzedali go do dziś.
Wiem, że są na forum osoby które mają dalej po kilka tysięcy garlicoinów.
Odkurzcie swoje portfele.
W przeciągu ostatniego tygodnia cena wzrosła z kilku gorszy do nawet złotówki.
Jeśli chcecie sprzedać to sprzedajcie, jeśli chcecie trzymać obserwować i kibicować to trzymajcie.
QwoLAZg.png

Edytowane przez xVomar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na bieżąco wymieniałem na BCC po czym zacząłem pomnażać je na Bitmarkecie, który koniec końców zawinął się z moimi monetami. Ale nadal kopałem i kopię coś tam przy okazji niekorzystania z komputera. Tylko teraz trzymam się z dala od polskich giełd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy prawie dowolny komp , 2 rdzenie + tania płyta matx oraz 4 GB ramu , do tego jakiś tani i mały ssd na system ,może to być nawet jakis polesingowiec ,byle miał budę która pomieści kartę / karty i sensowne psu ( lub możliwość wymiany na coś sensownego )
Przynajmniej na start

Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...