Skocz do zawartości
xVomar

[PORADNIK] Jak zacząć kopać kryptowalutę na kartach Nvidii.

Polecane posty

Połowa już pewnie po samobójstwie, druga przed. :D

Plus, wreszcie można grafy kupić. Jak ktoś odważny i chce coś zbudować.

Budować coś nowego nie ma sensu. Kto chce cokolwiek uratować ze sprzętu powinien lecieć na Olx/allegro. Wygląda to słabo.

Ja będę sprzedawał w tym tygodniu pewnie wszystkie karty jakie mam i jakie do mnie przyjdą.

Więc jakby ktoś był zainteresowany kartami z pełną 3-letnią gwarancją licząc od jutra (nowa faktura) to zapraszam. ;)

3 x MSI GeForce GTX 1080 Ti Gaming X 11GB

2 x EVGA GeForce GTX 1080 SC GAMING

Edytowano przez kwasowsky
Dodane nazwy kart

Edytowałem post więc możesz zobaczyć jakie to są dokładnie karty.

1080'tki dojdą na początku kwietnia gdzieś szóstego czy siódmego. Są to całkowicie nowe karty i nie wiem jeszcze ile za nie chcę ale na pewno nie poniżej 2000. Pewnie gdzieś 2500 bo to i tak będzie najtaniej na Allegro.

1080 Ti może i są używane pare tygodni ale gwarancja też będzie liczona dopiero od początku kwietnia. Też chcę ponad 4000 wziąć bo najtańsza nowa kosztuje 4,5k na Allegro. Reszta to półroczne używki. Moje mają 3 tygodnie z pełną 3 letnią gwarancją.

Tak czy inaczej jak ktoś będzie zainteresowany to dopiero z nim się będę targował. :)

4 minuty temu, kwasowsky napisał:

Edytowałem post więc możesz zobaczyć jakie to są dokładnie karty.

1080'tki dojdą na początku kwietnia gdzieś szóstego czy siódmego. Są to całkowicie nowe karty i nie wiem jeszcze ile za nie chcę ale na pewno nie poniżej 2000. Pewnie gdzieś 2500 bo to i tak będzie najtaniej na Allegro.

1080 Ti może i są używane pare tygodni ale gwarancja też będzie liczona dopiero od początku kwietnia. Też chcę ponad 4000 wziąć bo najtańsza nowa kosztuje 4,5k na Allegro. Reszta to półroczne używki. Moje mają 3 tygodnie z pełną 3 letnią gwarancją.

Tak czy inaczej jak ktoś będzie zainteresowany to dopiero z nim się będę targował. :)

napisałem ci na priv wiadomosc

Kopiecie garlicka czy może coś innego?

Ja tam dalej garlicoin i trzymam na lepsze czasy ;)

Piszę post ponieważ, weszła duża aktualizacja na stronie https://cryptoguiminer.com/

Taka fajna stronka, najbardziej aktualna i wyswietla teraz więcej informacji.

D6riNb6.png

Ogólnie:

1. Na Ravencoinie jest aktualnie pompka.

2. SCRIV nawet nie ma na coinmarketcap.

3. Różnica między Verge a Garlicoinem jest śmiesznie mała.

Edytowano przez xVomar

@xVomar

Ciekawa stronka, podziekował :) na kalku to twoj adres ? przekaze jakies profity :P

Edytowano przez enox

Wszystko zrobilem jak w poradniku na stronie garlicpol widac ze mam 10 grlc ale w portfelu Garlium nic nie widze by cos bylo jest ok czy cos zle ustawilem?

image.png

Wszystko zrobilem jak w poradniku na stronie garlicpol widac ze mam 10 grlc ale w portfelu Garlium nic nie widze by cos bylo jest ok czy cos zle ustawilem?
image.thumb.png.b1d041fcb6083b48f0f95ed8a7561d47.png
Te grlc masz na koncie w poolu, dopiero stamtąd wyplacasz na portfel własny

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, sabaka napisał:

Te grlc masz na koncie w poolu, dopiero stamtąd wyplacasz na portfel własny

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka

ok, a jak z tamtad wyplacic na portfel wlasny ?

15 minut temu, diakon88 napisał:

ok, a jak z tamtad wyplacic na portfel wlasny ?

Po zalogowaniu do poola w My Account -> Edit Account. Tam w Payment Address podajesz swój adres portfela.

Jak chcesz wypłacać to niżej masz Cash Out

Jakie są Wasze predykcje do co kursu BTC w najbliższych dniach/tygodniach w kwietniu? Jest szansa, że wskoczy blisko 30k?

Chyba hrywien. BTC odbiło się od 7500 $, więc teraz lecimy w dół. Ten proces nazywa się wyleszczaniem.

32 minuty temu, radiergummi napisał:

Chyba hrywien. BTC odbiło się od 7500 $, więc teraz lecimy w dół. Ten proces nazywa się wyleszczaniem.

Mówiłem o PLN. Widzę właśnie, że lecimy w dół ale pewnie do 20k maksymalnie. Jestem ciekawy ile minie zanim zacznie rosnąć i ile. Ale to wiadomo, że każdy by to chciał wiedzieć.

Czy ktoś jeszcze kopie garlica czy to już umarły projekt? Co teraz kopiecie? Widzę że od dłuższego czasu cisza na forum hehe

Witam ludziska mam pytanie...używam do kopania minera EWBF wersja 0.3.4b. Kopie sobie na GTX 1070 i wszystko hula nie mniej sporadycznie miner potrafi się zawiesić.Problem w tym że po takim zawieszeniu program nie uruchamia się ponownie i nie kopie dlatego pozostaje uruchomienie go ręcznie od  nowa.Czy jest opcja która umożliwia dopisanie skryptu odpowiedzialnego za ponowne uruchomienie,zrestartowanie minera ? szukałem trochę w sieci na ten temat i znalazłem na alledrogo urządzenie o nazwie Watchdog taki restarter do koparek kryptowalut 

garlicoin dzisiaj 7 groszy ale ta waluta poleciała... ci co maja darmowy prąd mogą coś wykopać jeszcze...

Żaden problem zmienić monetę co z resztą się powinno już dawno temu zrobić. GRLC już jakiś czas temu chyba nie był opłacalny do kopania. Przynajmniej nie na tyle co inne monety.

https://www.crypto-coinz.net/crypto-calculator/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.