Jump to content
Sign in to follow this  
xVomar

[PORADNIK] Jak zacząć kopać kryptowalutę na kartach Nvidii.

Recommended Posts

4 minuty temu, kwasowsky napisał:

Edytowałem post więc możesz zobaczyć jakie to są dokładnie karty.

1080'tki dojdą na początku kwietnia gdzieś szóstego czy siódmego. Są to całkowicie nowe karty i nie wiem jeszcze ile za nie chcę ale na pewno nie poniżej 2000. Pewnie gdzieś 2500 bo to i tak będzie najtaniej na Allegro.

1080 Ti może i są używane pare tygodni ale gwarancja też będzie liczona dopiero od początku kwietnia. Też chcę ponad 4000 wziąć bo najtańsza nowa kosztuje 4,5k na Allegro. Reszta to półroczne używki. Moje mają 3 tygodnie z pełną 3 letnią gwarancją.

Tak czy inaczej jak ktoś będzie zainteresowany to dopiero z nim się będę targował. :)

napisałem ci na priv wiadomosc

Kopiecie garlicka czy może coś innego?

Ja tam dalej garlicoin i trzymam na lepsze czasy ;)

Piszę post ponieważ, weszła duża aktualizacja na stronie https://cryptoguiminer.com/

Taka fajna stronka, najbardziej aktualna i wyswietla teraz więcej informacji.

D6riNb6.png

Ogólnie:

1. Na Ravencoinie jest aktualnie pompka.

2. SCRIV nawet nie ma na coinmarketcap.

3. Różnica między Verge a Garlicoinem jest śmiesznie mała.

Edited by xVomar
  • Downvote 1

@xVomar

Ciekawa stronka, podziekował :) na kalku to twoj adres ? przekaze jakies profity :P

Edited by enox

Wszystko zrobilem jak w poradniku na stronie garlicpol widac ze mam 10 grlc ale w portfelu Garlium nic nie widze by cos bylo jest ok czy cos zle ustawilem?

image.png

Wszystko zrobilem jak w poradniku na stronie garlicpol widac ze mam 10 grlc ale w portfelu Garlium nic nie widze by cos bylo jest ok czy cos zle ustawilem?
image.thumb.png.b1d041fcb6083b48f0f95ed8a7561d47.png
Te grlc masz na koncie w poolu, dopiero stamtąd wyplacasz na portfel własny

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, sabaka napisał:

Te grlc masz na koncie w poolu, dopiero stamtąd wyplacasz na portfel własny

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka

ok, a jak z tamtad wyplacic na portfel wlasny ?

15 minut temu, diakon88 napisał:

ok, a jak z tamtad wyplacic na portfel wlasny ?

Po zalogowaniu do poola w My Account -> Edit Account. Tam w Payment Address podajesz swój adres portfela.

Jak chcesz wypłacać to niżej masz Cash Out

32 minuty temu, radiergummi napisał:

Chyba hrywien. BTC odbiło się od 7500 $, więc teraz lecimy w dół. Ten proces nazywa się wyleszczaniem.

Mówiłem o PLN. Widzę właśnie, że lecimy w dół ale pewnie do 20k maksymalnie. Jestem ciekawy ile minie zanim zacznie rosnąć i ile. Ale to wiadomo, że każdy by to chciał wiedzieć.

Witam ludziska mam pytanie...używam do kopania minera EWBF wersja 0.3.4b. Kopie sobie na GTX 1070 i wszystko hula nie mniej sporadycznie miner potrafi się zawiesić.Problem w tym że po takim zawieszeniu program nie uruchamia się ponownie i nie kopie dlatego pozostaje uruchomienie go ręcznie od  nowa.Czy jest opcja która umożliwia dopisanie skryptu odpowiedzialnego za ponowne uruchomienie,zrestartowanie minera ? szukałem trochę w sieci na ten temat i znalazłem na alledrogo urządzenie o nazwie Watchdog taki restarter do koparek kryptowalut 

garlicoin dzisiaj 7 groszy ale ta waluta poleciała... ci co maja darmowy prąd mogą coś wykopać jeszcze...

Żaden problem zmienić monetę co z resztą się powinno już dawno temu zrobić. GRLC już jakiś czas temu chyba nie był opłacalny do kopania. Przynajmniej nie na tyle co inne monety.

https://www.crypto-coinz.net/crypto-calculator/

Witam,
Jak sprawa wygląda kopania etherium ? Bo chyba antminera nie można użyć ?
BTC kopać teraz to chyba potrzebna duża koparka ?

17 minut temu, Zwallace napisał:

Możesz rozpocząć wydobycie za pomocą platformy instaforex założonej przez Ildar Sharipov To świetna firma oferująca szeroki wybór usług, takich jak wydobywanie kryptowalut, indeksowanie i handel, a także zakłady sportowe. Będziesz mógł pracować o każdej porze dnia z dowolnego miejsca, które chcesz. Firma gwarantuje wysokie dochody.

A co to za spamer?

Jest ktoś mi w stanie powiedzieć ile można aktualnie dziennie wyciągnąć na takim GTX 980m plnów ?

Edited by Divek
zapomniałem dodać czegoś