Skocz do zawartości
Nevilek

Wentylator w obudowie na froncie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Zmieniłem kilka dni temu obudowę, ze starej 10-letniej na Modecom Oberon Black. Dokupiłem listwy LED od SilentiumPC i miało wszystko ładnie wyglądać. Jako, że moja stara obudowa była cały czas otwarta to temperatury były niskie. Teraz obudowę mam zamkniętą i w efekcie wyższe (może nie jakieś gigantyczne, czy niebezpieczne) temperatury. 

 

W zestawie do obudowy dołączony jest wentylator 120mm który postanowiłem zamontować na froncie i teraz mam do was pytanie jak go zamontować (wiem że ma zassysać powietrze do środka) tylko czy montować go od wewnątrz odbudowy do stelarza, czy na stelarz i będzie wtedy między nim a plastikiem obudowy frontu?

 

Pytanie może błache, ale jednak nigdy nie stosowałem takich rozwiązań. 

Dodam, że obudowa na froncie ma 2 pionowe po bokach wloty powietrza podobne do obudowy Bequiet Pure 600

 

Dodaję fotę stelarza:

Beztytulu_aqwwwqx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylator na przodzie ma zasysać powietrze , wentylator z tyłu ma wyciągać gorące powietrze .

 

Wentylator montujesz do strzelarza budy .

 

Możesz też zamontować wentylator /wentylatory na górze i dodatkowy z przodu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, doceniam chęci, ale nie o to pytam. To co napisałeś to jest dla mnie jasne i oczywiste. Pytam czy mocować wentylator do stelarza od wewnątrz obudowy (czyli jakby zostaje jakby przestrzeń między plastikiem front panelu a stelarzem) czy od zwnątrz (czyli w tą przestrzeń między stelarzem, a plastkiem przodu obudowy) 

 

Pytam o przeznaczenie i która sytuacja przynosi lepsze efekty przepuszczania powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...