Skocz do zawartości
dabrowski20

MSI GT73VR 7RE GTX 1070 4K kupić albo nie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum. Proszę was o radę co do tego lapka. Czy jest ktoś z forumowiczów używających ten sprzęt. Cena jest spora jak za laptop ale i podzespoły niczego sobie.

Jestem otwarty też na wasze propozycje podobnego laptopa w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Porównanie robiłem na stronie Komputronik. Laptop do laptopa tylko po podzespołach wyszczególniony w specyfikacji. Podejrzewam że cena mego lapka jest wysoka w porównaniu do twojej propozycji ze względu na procesor?

Poszukam jeszcze specyfikacji na gogle może coś znajdę. Tyle kasy za lapka to szkoda by było potem żałować że źle się wydało

Jeśli już zależy Ci na graniu w natywnej rozdzielczości, to tego laptopa lepiej wziąć z matrycą Full HD 120 Hz. 4K jest za dużym wymaganiem dla GTX 1070 i GTX 1080 ;)

Dzięki. Przeglądałem wydajność w grach to przy 4K dawał radę. Trzeba będzie się głęboko zastanowić.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Aktualnie użytkuję Asus RoG z gtx 970m to przesiadka na nowego lapka jak z malucha do poloneza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@autor

 

Nie mówię, że całkiem nie daje rady ale jednak 4K to trochę za duża rozdzielczość nawet dla GTX 1080, no chyba że grasz na medium/high :) Na 120 Hz i GTX 1080 będzie lepsza płynność, bo to w końcu 120 Hz, a nie zwykłe 60 Hz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednia alternatywa to Acer Predator 17X GX-792 i7-7820HK/16GB/512+1000/Win10 GTX 1080 z trzema wentylatorami G-sync i matrycą 75Hz @OC85

Przeglądałem wydajność laptopa. Wypada całkiem dobrze. Czy będzie duża różnica w jakości wyświetlanego obrazu pomiędzy matrycą 75Hz a 120Hz. Plusem na pewno jest karta 1080.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...