Skocz do zawartości
neoHannibal

Zestaw na Ryzen [3500 zł] + GTX 1080 [2500 zł]?

Rekomendowane odpowiedzi

A na i7 gry z early access niby działają dobrze ? Generalnie gry Early Access to w większości strata czasu i pieniędzy. Battlegrounds wygląda na kopiuj/wklej każdej innej gry tego pokroju, na dodatek zupełnie niezoptymalizowana i jeszcze chcą 30 euro za  to. Pffffffff......

Zrp1ST5.jpg

 

Ja raczej omijam te gnioty w early access, spodobało mi się jednak https://survarium.com/en więc pobieram na próbę. 

 

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wydajność w PUBG, którą przedstawia Novice wygląda fatalnie. To u mnie raczej tak źle nie jest zwłaszcza po przestawieniu cieni i trawy na minimum (niezbędne żeby więcej widzieć w grze) reszta na razie wróciłem do ultra, bo nie ma dużej różnicy w spadkach FPS pomiędzy Ultra a Średnie. Gra i tak chodzi o wiele lepiej niż Conan Exiles, na którym są spadki poniżej 40 FPSów niezależnie od ustawień graficznych.


W Battlegrounds jak wyjdę z 50-100m na północ od Yasnaya Polyana i obejmę w kadrze całe miasto to mam ~50 fps i jest to limit CPU oraz najgorsze miejsce w grze. Normalnie podczas gry już nie dropi poniżej 60 a zwykle jest 80-100. Teraz musiałby się wypowiedzieć ktoś z i7 wykręconym ile ma z całym miastem w kadrze.

 

Z i5-4460 miałem tam z ~40 fps więc było o co najmniej 10 gorzej.

Na jakich grasz ustawieniach graficznych?

Edytowane przez neoHannibal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p very low, textury medium, antialiasing high, skalowanie 1.0. Grafika na 900mhz. Aczkolwiek w tamtym miejscu testowym jest identycznie nawet na 720p.

 

Co do testu na gamegpu to on może być jeszcze sprzed patcha z optymalizacją. W porównaniu z pierwszym dniem po wyjściu gry to wydajność wzrosła około 2-3 krotnie. Także to normalne, że teraz gra chodzi lepiej.

Edytowane przez umcacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...