Jump to content
Sign in to follow this  
neoHannibal

Zestaw na Ryzen [3500 zł] + GTX 1080 [2500 zł]?

Recommended Posts

A na i7 gry z early access niby działają dobrze ? Generalnie gry Early Access to w większości strata czasu i pieniędzy. Battlegrounds wygląda na kopiuj/wklej każdej innej gry tego pokroju, na dodatek zupełnie niezoptymalizowana i jeszcze chcą 30 euro za  to. Pffffffff......

Zrp1ST5.jpg

Ja raczej omijam te gnioty w early access, spodobało mi się jednak https://survarium.com/en więc pobieram na próbę. 

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18336

• Downvote 2

Ta wydajność w PUBG, którą przedstawia Novice wygląda fatalnie. To u mnie raczej tak źle nie jest zwłaszcza po przestawieniu cieni i trawy na minimum (niezbędne żeby więcej widzieć w grze) reszta na razie wróciłem do ultra, bo nie ma dużej różnicy w spadkach FPS pomiędzy Ultra a Średnie. Gra i tak chodzi o wiele lepiej niż Conan Exiles, na którym są spadki poniżej 40 FPSów niezależnie od ustawień graficznych.

W Battlegrounds jak wyjdę z 50-100m na północ od Yasnaya Polyana i obejmę w kadrze całe miasto to mam ~50 fps i jest to limit CPU oraz najgorsze miejsce w grze. Normalnie podczas gry już nie dropi poniżej 60 a zwykle jest 80-100. Teraz musiałby się wypowiedzieć ktoś z i7 wykręconym ile ma z całym miastem w kadrze.

Z i5-4460 miałem tam z ~40 fps więc było o co najmniej 10 gorzej.

Na jakich grasz ustawieniach graficznych?

Edited by neoHannibal

1080p very low, textury medium, antialiasing high, skalowanie 1.0. Grafika na 900mhz. Aczkolwiek w tamtym miejscu testowym jest identycznie nawet na 720p.

Co do testu na gamegpu to on może być jeszcze sprzed patcha z optymalizacją. W porównaniu z pierwszym dniem po wyjściu gry to wydajność wzrosła około 2-3 krotnie. Także to normalne, że teraz gra chodzi lepiej.

Edited by umcacz