Skocz do zawartości
Piehursson

Zewnętrzna karta dźwiękowa/DAC + wzmacniacz słuchawkowy (USB, RCA, wejście optyczne)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

szukam zewnętrznej karty dźwiękowej USB lub DACa ze wzmacniaczem słuchawkowym, wejściem optycznym oraz wyjściem analogowym RCA. Aktualnie posiadam Xonar DX ale chciałbym pogodzić możliwość podpięcia pod kartę jednocześnie głośników stereo, słuchawek i konsoli PS4 stąd konieczność wejścia optycznego jak i wzmacniacza słuchawkowego. Chciałbym aby jakość oferowanego dźwięku była co najmniej na poziomie wspomnianego Xonara DX. Cena? Trudno powiedzieć jaką kwotę mogę przeznaczyć na taki zakup bo tak naprawdę nie wiem od jakiej ceny zaczynają się sensowne rozwiązania spełniające moje oczekiwania. Liczę na Wasze sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem, nie potrafię określić kwoty jaką muszę wydać. Chcę wydać jak najmniej ;) Wiadomo, że zewnętrzna karta o jakości dźwięku porównywalnym z Xonarem DX i mnogością wejść/wyjść musi być droższa niż DX na PCI-E. Rozsądną kwotą dla mnie byłaby taka, nieprzekraczająca 500 zł. Za tyle mniej więcej kupiłem fabrycznie nowego DACa do mojego domowego stereo i z jego brzmienia jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...