Skocz do zawartości
Aegirsson

Pytani do posiadaczy pg279q

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób posiadających asusa pg279q

 

Czy na tym monitorze można ustawic rozdz. 1920x1080 120Hz lub 144Hz?

 

Czy rozdz. fhd można ustawić przez Display port czy tylko hdmi?

 

W liscie obsługiwanych trybów rozdz fhd tylko przez hdmi (odśw.max 60 Hz) a odświeżanie powyżej 60Hz tylko dla rozdz 2560x1440 przez Display port.

 

Czy w przktyce zmiana rozdz. z natywnej 2560x1440 na niższą oznacza ograniczenie odświeżania max do 60Hz?

Edytowane przez Aegirsson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podpięty przez DisplayPort i tak, da się ustawić niższe rozdzielczości zachowując 144Hz. I owszem, wygląda wszystko ochydnie :D Nie wiem czemu w ogóle o to pytasz? Wydajność karty graf. Cię martwi czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podpięty przez DisplayPort i tak, da się ustawić niższe rozdzielczości zachowując 144Hz. I owszem, wygląda wszystko ochydnie :D Nie wiem czemu w ogóle o to pytasz? Wydajność karty graf. Cię martwi czy o co chodzi?

Dokładnie chodzi o wydajność karty .

Dzięki za info, pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080 ti. W sli bawić się nie zamierzam . Głownie chodzi mi o fps w multi. Wiem że moge zjechać z detalami i tragedii nie bedzie ale przed kupnem takiego monitora chce tylko wiedzić czy zmiana rozdziałki na niższą też jest możliwa gdyby karta nie wyrabiała w nowszych grach(i tych która sie pojawia)
Do total wara akurat 144hz mi nie potrzebne, głownie do battlefielda

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Aegirsson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Możecie powiedzieć jakie są wymiary podstawki (szerokość i głębokość) - mam biurko przy parapecie i muszę się zastanowić jakiej wielkości nadstawkę zamówić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...