Skocz do zawartości
Pgrono

Tanie chłodzenie do X5450

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Kupiłem ostatnio X5450 i szukam jakiegoś taniego chłodzenia do niego. Komputer jest u rodziców, więc ciężko powiedzieć mi czy procesor będzie podkręcany. Na razie używają E4400, więc to i tak będzie skok wydajnościowy. Moje mobo to GA P35 DS3. Chciałbym wydać na chłodzenie jak najmniej. Najlepiej do 60zł.

 

Pozdrawiam,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten CoolerMaster nadaje się do czegoś?

Czy mimo wszystko lepiej wybrać coś innego?

Np. tą Katanę czy 

http://allegro.pl/chlodzenie-procesora-scythe-miedziane-lga775-i6858035559.html

http://allegro.pl/scythe-mugen-1-noctua-lga775-gwarancja-wroclaw-i6776760980.html?

Edytowane przez Pgrono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis z 4 linka jest dziwny - w tytule jest chłodzenie od CM a w tekście że to model od Scythe .

 

Jak procek będzie kręcony to warto zwrócić jak jest mocowane chłodzenie - czy pushpin jak np. Pentagram Karakorum czy Scythe Katana albo np. śruby jak w TR 90i .

 

Przy pushpin może być problem z dociskiem po jakimś czasie jak płyta jest pionowo .

 

PS. TR 90i jest chłodzeniem pasywnym , musisz dokupić do niego wentylator , poza Kataną której aukcja już jest zakończona ten niby CM oraz Fera 2  mają wentylator , pozostałe z linków od Klausa są pasywne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...