Skocz do zawartości
qbass

LG48@52 da sie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Po co ci to... Powiem ci, że sam tak zrobiłem z moim Lite-On-em i potem spowrotem cofnąłem do 48x... Nie wykorzystasz tego... A jak jesteś taki uparty i chcesz zmianiać to jeśli będą one produkowane na tych samych chipsetach to się da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko po co?

Hmm może chłopak chce mieć satysfakcje ?? Ja też przerobilem swojego TEAC dla satysfakcji a płytek i tajk duiżo nie wypalam :) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie

 

mial jakies dziwne piny (trzy pary) z tylu i kiedys siedzimy wieczorem, i on mowi zobacze co to za gofno (akurat mial zworki) przelaczyl dwa i z 48x zrobilo sie 44x, potem empirycznie ustalil co i jak i zrobil 56x

 

tylko ze ten CDek byl juz troche stary.... mial chyba ze dwa jak nie wiecej lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki producent i model CD ?? Jakoś mi sie nie chce wierzyć że cd na zworkach mozna podkrecić :twisted: Jak by bylo tak łatwo to nie sprzedawaliby go jako 48X tylko 56X, a pozatym 2 lata temu Cdki nie mialy jeszcze tak dobrej mechaniki jak teraz i nie wytrzymaly by czegos takiego :twisted:

 

(Teraz do tego doszłem po krótkim zastanowieniu sie :) ) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem bo od miesiaca nie mieszkamy razem, poza tym koles sprzedal tego kompa (tanio, tualatin 1.2@1.4na jakims kobianie, 256 MB SDRAM, GF2Ti, 40MB Barracuda + Hansol 17" + cala reszta ktorej nie wspomnialem za jakiegos 1000 zyli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem tego w tym momencie, producent wypuszcza CDRW jako 48x dlatego ze jako 52x nie przeszlo testow, gdyby przeszlo sprzedalby jako 52X to chyba oczywiste nie? to ze cos sie da zrobic wcale nie znaczy ze ma jakikolwiek sens. Wcale nie jest powiedziane ze sie nie da zmienic z 48x na chocby 52x

 

Zrozumcie ze elektronika/mechanika jest przystosowana do 48x i jesli zmienicie to na 52x to w najlepszym wypadku sprzet bedzie dzialal, oczywiscie wypalanie bedzie juz jakosciowo o jakis procent gorsze i to jest pewne! kolejna sprawa ze bedzie to wypalanie szybsze tak jak ktos juz pisal o 0,002%.

W wielu innych wypadkach sprzet ulegnie uszkodzeniu, jesli nie od razu np po miesiacu, plyty beda znaczaco gorzej wypalane, zywotnosc nagrywarki sie znacznie skroci, wlasciwie oznacza to tez utrate gwarancji.

 

To wlasnie to jest jeden z powodow dla ktorego producenci daja w ogole takie mozliwosci jak upgrade biosow, zeby ludzie sobie jak najczesciej psuli nagrywarki i to dziala!...

 

Oczywiscie jesli chcesz, zmienisz z 48x na 52x

 

poszukaj sobie www.cdrinfo.pl  

Powinno tam byc.A tak pozatym nagrywarki LG są najlepsze do oc.

Czytaj wyzej, wlasnie dlatego sa najlepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...