Skocz do zawartości
Aramis

Mały smartfon z w miarę dobrymi flakami.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mój obecny LG G2 Mini http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/g2mini/LG-G2-Mini.html zdycha, więc potrzebuję czegoś zamiast niego. 

 

Zależy mi przede wszystkim na wielkości - nie może być większy niż G2 Mini. Zaraz po wielkości idzie wydajność - chciałbym coś wyraźnie szybszego. No i cena - budżet to około 600 - 700zł. W grę wchodzą używki. Chcę zostać na androidzie. 

 

 

kryteria dodatkowe 

* ładne zdjęcia

* dobra ostrość zdjęć z bardzo bliska (jakiś tryb makro)

* dobrze działający GPS

 

 

Na chwilę obecną rozważam Xperie Z3 Compact lub Z5 Compact (używane). 

 

Czy istnieje coś innego spełniającego wymagania? Głównie chodzi o gabaryty, wydajność i cenę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Moto G5, jest troszke wiekszy od tego co oczekujesz (pare mm. wiekszy od Z5 compact) ale wciaz bardzo maly jak na dzisiejsze standardy, premiere mial w tym roku powinienes bez problemu cos znalezc do 700 zł.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lenovo/motog5/Lenovo-Moto-G5.html ?

Bo jak na moje to on jest sporo większy - 15mm po długości i 7 po szerokości od G2Mini, od Z5 Compact jeszcze więcej.

To go niestety dyskwalifikuje. Gabaryt jest dla mnie kluczowy.

Ale dzięki za zainteresowanie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...