Skocz do zawartości
Mati Speed

Czy to dobry wybór do 3 tysięcy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukam laptopa za około 3tyś. z głównym przeznaczeniem do internetu oraz mało wymagających programów, dotykowego wyświetlacza itp. nie potrzebuję, matryca 15,6"  musi być matowa. Zdaję sobie sprawę że 3tyś to nawet za dużo jak na takie wymagania, ale myślę przyszłościowo o tym, żeby laptop miał slot na dysk SSD M2, nie musi mieć zamontowanego, ale fajnie jak będzie miał slot.

 

W dobrej cenie zainteresował mnie laptop acera, ale zastanawia mnie jak to możliwe, że ma z taką specyfikacją mają tak dobrą cenę, więc poproszę fachowców o opinię. Rano kosztował 2799

 

http://www.komputronik.pl/product/381734/acer-aspire-f5-573g-58ww-nx-gd4ep-022-.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, jakaś alternatywa do 3tyś. się znajdzie, jakiś dell lub asus nie byłby lepszy pod względem głośników baterii, wyświetlacza, lub wykonania ? Myślałem Nad lenovo serią 700, ale tu już cena ponad 3tyś. większość kosztuje.

 

Podoba mi się seria vostro 5568 od dell, jednak czy tam nie płacimy za dłuższą gwarancję i wykonanie dodatkowo ?

Edytowane przez Mati Speed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bez systemu Lenovo Ideapad 700-15 i5/8GB/120+1000/GTX950M Biały

Zdecydowanie lepsza konfiguracja procesor 4 rdzeniowy oraz znacznie lepsza dedykowana grafika. Matryca matowa FULL HD IPS, prosty przyjemny design biało-srebrny, bardzo dobre JBL, cicha praca, wygodna podświetlana klawiatura, rozsądna cena, dosyć cienki. Dodatkowo w cenie jest już dysk SSD m.2.

 

 

Jak to jest z tym systemem, bo ceny są od 8zł do 500zł za windows, sam ostatnio kupiłem z komputronika za 500, ale na allegro widzę, że bardzo dużo sprzedanych jest tych po 8 czy 20zł ?

 

Ideapad 700 oglądałem na żywo, też mi się podoba, ale wypadają drożej.

 

Co do dysku SSD M2 kupić z samym HDD i dołożyć M2 czy brać z dwoma wbudowanymi ? Producenci lub sklepy wsadzają jakieś wolne dyski lub takie co nie schodzą im ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo znalazłem ofertę z lenovo ideapad 700  wydaje mi się, że korzystniejszą cenowo:

 

http://allegro.pl/lenovo-ideapad-700-i5-8gb-1tb-gtx950m-fhd-360zl-i6719797302.html?fromVariant=6720836301

 

oferta z alledrogo jest lepsza czy nie ?

Edytowane przez Mati Speed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lenovo serii 700 odpada ze względu na problem z rejestrowaniem liter co doskonale widać na załączonym filmiku:

Czytałem na wielu forach, że problem jest na tyle irytujący, że wielu klientów decyduje się na zwrot pieniędzy, bo nawet serwis nie jest w stanie naprawić tego problemu.

 

Nie miałem okazji widzieć na żywo Vostro 5568, ale za to przyglądałem się matrycy w ACER F5-573, czy ktoś kto widział obie matryce na żywo jest w stanie powiedzieć który wyświetlacz jest lepszy ?

 

Wpadł mi w oko jeszcze lenovo ideapad 510, nikt go na forum nie poleca, można wiedzieć dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...