Skocz do zawartości
J-A-J-O

Przez co są te j****e paski na R9700?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim R9700, który ciągnie się od dłuższego czasu. Mianowicie podkręciłem go do wartości 367,5 - rdzeń i 335 - pamięć. Wszystko było dobrze, żadnych artefaktów w grach i obywu 3dMarkach, oprócz tego że... czasami (tylko czasami) przy włączaniu kompa w Windowsie pojawiały się niebieskie paski. Pomagał restart kompa. Myślałem, że to płyta (wtedy miałem Gigabyte GA-7VRX na KT333) nie wyrabia z napięciem AGP. Wymieniłem ją na to co niżej, teraz mam CIĄGLE TE k*******e PASKI. Dla pewności wymieniłem też zasiłke z Codechłamu 300W na Q-chłam 450W (zawsze lepiej od Codegena). I NIC!!! CIĄGLE TE PASKI!!! :evil: :evil: :evil: POMÓŻCIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno małe ale z tą reklamacją... Przykleiłem radiatory do karty na...(wiem, to szczyt debilizmu) ...kropelkę :oops: Lodówa do -5 nie pomaga, nie odchodzą. Do lepszej zasiłki nie mam dostępu. Co wy na to by spróbować jeszcze z płytą z AGP Pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno karta po kupieniu wyglądała jak używana tzn. miała starte koreczki od wiatraczka, a gdy go zdjąłem były tam 2 pasty (!) srebrna i żółta silikonowa. Chciałem ją zwrócić ale gdy zobaczyłem jak się kręci to darowałem sobie...Może musze zrobić Vmoda pamięci? Macie jakieś linki? Ja znalazłem tylko Vmoda 9500Pro, ale to inna płytka drukowana. Piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...