Skocz do zawartości
MCbielu

Crashe gier, blue screeny związane z pamięcią RAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś miesiąca na moim komputerze pojawiły się różne crashe. Myślałem, że to win zapchanego dysku, więc zrobiłem format komputera. Niestety, bez efektów. Przez pewien okres czasu pojawiały się blue screeny, które wyświetlały, że winę za to ponosi: raz ram, czasami dysk, najczęściej win32 i sterowniki. Przeskanowałem komputer programem smartPCfixer i o dziwo od jakich 3 dni ich nie posiadam. Crashe dotyczą nawet przeglądarki. Dodam, że używałem wiele programów:


-CCleaner


-Norton 


-adwcleaner


- MSI Live Update 


- GeForce Experience


Oto moja konfiguracja: https://www.morele.n...echnologyCorner


Temperatura podczas ostrego grania nie przekracza 50 stopni celsjusza. 


Sprawdzałem jakimś programem stan pamięci RAM i dysku. Wszystko było w porządku. Ostatnio mój dostawca prądu bawił się włączając i wyłączając go. 


Komputer czyszczony co tydzień pędzelkiem do malowania farbami i sprężonym powietrzem. 


Najczęściej gry się wyłączają bez komunikatu, albo z: the game crashed.


Końcówki blue screenów:


  • 1A MEMORY_MANAGMENT
  • 7E
  • 50 nv1ddmkm.sys
  • win32k.sys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Od jakiegoś miesiąca na moim komputerze pojawiły się różne crashe. Myślałem, że to win zapchanego dysku, więc zrobiłem format komputera. Niestety, bez efektów. Przez pewien okres czasu pojawiały się blue screeny, które wyświetlały, że winę za to ponosi: raz ram, czasami dysk, najczęściej win32 i sterowniki. Przeskanowałem komputer programem smartPCfixer i o dziwo od jakich 3 dni ich nie posiadam. Crashe dotyczą nawet przeglądarki. Dodam, że używałem wiele programów:

-CCleaner

-Norton 

-adwcleaner

- MSI Live Update 

- GeForce Experience

Oto moja konfiguracja: https://www.morele.n...echnologyCorner

Temperatura podczas ostrego grania nie przekracza 50 stopni celsjusza. 

Sprawdzałem jakimś programem stan pamięci RAM i dysku. Wszystko było w porządku. Ostatnio mój dostawca prądu bawił się włączając i wyłączając go. 

Komputer czyszczony co tydzień pędzelkiem do malowania farbami i sprężonym powietrzem. 

Najczęściej gry się wyłączają bez komunikatu, albo z: the game crashed.

Końcówki blue screenów:

  • 1A MEMORY_MANAGMENT
  • 7E
  • 50 nv1ddmkm.sys
  • win32k.sys

 

Kiedyś też tak miałem i problemem była pamięć ram DDR3 taktowana właśnie na 1600Mhz. Ustaw ją w biosie na standardowe 1333Mhz.

Edytowane przez Krukow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...