Skocz do zawartości
aqua

Słuchawki nauszne do 100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka! Szukam nowych słuchawek, ostatnie kosztowały 15 zł i parodia.. Same się łamią i są kiczowate..

Więc potrzebne są nowe w cenie do 100 zł +/-

Czego oczekuję od tych słuchawek? No na pewno, żeby to nie była konstrukcja z plastiku bo znowu się połamie i pieniądze w.. 

Żeby były wytrzymałe, dobra jakość dźwięku, nauszne.

Mikrofon czy bez? Obojętne.

 

Plus pytanie! Czym różnią się słuchawki nauszne od słuchawek dla gracza? Wiem, że jedne mają mikrofon, a drugie nie, ale..

To jest jakaś większa różnica, dźwięk itd? 

 

Tak jako bonus to w jakim przedziale cenowym słychać różnicę? 

Np czy będzie różnica pomiędzy słuchawkami do 100 zł, a słuchawkami do 150 zł? 

 

Co wybrać? Przeznaczenie ich to muzyka, filmy, gry i ogólnie użytkowanie przy PC. Długość czasu spędzonego? Czasami cały dzień.

 

PS: Tylko, żeby nie były to słuchawki na USB.

Edytowane przez aqua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneery SEM531. Co prawda nieco ponad budzet, 149 zł. (w Avansie i OleOle z darmowa wysylka)

Bardzo lekkie i wygodne, graja poprawnie na calym pasmie, dobitny bass.

 

Mieszczace sie w budzecie: Maxell Retro DJ, ale juz nie tak wygodne. Te Sharkoony to kał.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem thx. A czemu Sharkoon H10 to kał? Nie rozumiem.. Recenzje ma dobre, wykonanie też.

Ogólnie pozytywnie się wypowiada większość osób. No i są bardziej do gier.

Ja bardziej używam słuchawek do grania, dziewczynie wszystko jedno byle by dźwięk był i się nie psuły. 

Edytowane przez aqua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SuperLuxy miotą konkurencję w przedziale 100-150zl. Czasem trzeba tylko pomajstrować z nausznikami, bo są bardzo niewygodne, ludzie robią tak zwanego skarpeta moda i wtedy gra muza.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Sharkoon H10, bo miały darmową wysyłkę, a te pare zł mi robi różnicę niestety.. ciężkie czasy póki co, kiedyś będzie lepiej. No i z recenzji wynika, że są jednym z lepszych wyborów jako gamingowe w tej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziew? Ludzie tutaj nie potrafią konstruktywnie się określać dlaczego tak, a nie inaczej.

Określenie typu kał bardzo dużo mi mówi, faktycznie na tej podstawie mogę stwierdzić, że coś jest do badziewiem. 

Powinienem bardziej kierować się słowami kał niżeli opinią osoby na youtube, która siedzi w tym fachu od lat i nagrywa filmy. 

SuperLux HD681 słaby materiał, niszczy się, słabe wykonanie - więc po co mam się pchać w coś co mi się zniszczy? 

Również widziałem masę filmików, żeby się zapoznać co nieco z ofertami.. I co?

Sharkoon H10 są to słuchawki, które mogą konkurować z takimi w przedziale cenowym do 200 zł.

Ponad to przebijają swoich 'braci' firmowych kosztujących 160zł.. 

Więc gdzie było odradzanie jednostronne? Słowem ponownie: kał?

A jak pytałem dlaczego to olewka tematu, a teraz takie komentarze, śmieszne.. 

 

Inne to np koszt 129 + koszt wysyłki, sory ale nie oceniaj ludzi swoim pryzmatem. 

Jednego stać na coś o wartości 1000 zł, drugiego stać na dany czas na coś tańszego, aczkolwiek również dobrego. Mam też inne wydatki w życiu prywatnym i te parę złoty - tak to dużo. 

Tak jak opinia, że coś jest złe, bee i do bani aczkolwiek nigdy nie miało się tej rzeczy w ręku jest pomyłką.. Tak jak brak jakiejkolwiek argumentacji. 

Tak samo na koniec, obejrzałem kilka filmów z polecanym headsetem i również je polecano. 

 

W takim razie SRY jak kogoś uraziłem bo potrzebowałem pomocy, a nikt nie chciał się minimalnie wysilić. Cześć! 

Edytowane przez aqua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się sam mam Superlux wykonanie jest bardzo dobre trwałe nic nie trzeszczy nie wyglądają na takie który mogły by się połamać 

Pomoc dostałeś ale miałeś ją gdzieś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...