Jump to content
Sign in to follow this  
horigoshi

Moje "Prace" Photoshop - Virtual Tuning

Recommended Posts

Siemka chciał bym się wam trochę pochwalić moją małą zajawką. Są to wirtualne przeróbki aut w Adobe Photoshop

Suzuki Swift : 

Baza:

808e87c052a7d9ae.jpg

Przeróbka:

4982ea9d40422c1a.jpg

BMW e36 :

Baza:

a8344c3c032c6053.jpg

Tun:

43366f6d0d14984b.jpg

Honda Prelude:

15d15ce44191496d.jpg

95a7a2be54e18741.jpg

Renault Megane :

5052fe88703e245bgen.jpg

c0a2d0da370f6e6f.jpg

Nissan 200sx

155ad7dd85f84fc9gen.jpg

8b6ddf612bc424cb.jpg

Edited by horigoshi

Szczerze? Nie podoba mi się dobór tła. Za to świetnie wyszły Ci odbicia na blachach - honda wypadła tu najgorzej, ale to naprawdę trudny przypadek.

Technicznie w każdym razie, według mnie jest świetnie.

• Upvote 1

Świetna sprawa z wyborem "profesji" ... widać , że masz zajawkę do tego typu zabawy, a może i przysłuży się talent do tego by na tym zarabiać.

Nie mniej jednak kilka uwag. Musisz popracować nad "przenoszeniem samochodu do nowego tła" - widać, że to nie jest jego naturalne otoczenie. Proponuję pogmerać w ustawieniach HDR oraz oświetlenia bardzo się przydaje w "oszukaniu oczu".

Sam tuning wychodzi Tobie na 5 z plusem . Bardzo ładnie dobrane elementy spojlerów, felg oraz kolorów... jednakże Cienie! musisz nad nimi popracować aby nie odbiegały od otoczenia - wtedy samochód będzie wyglądał jak "stamtąd" .

Zwróć też baczna uwagę na kierunek padania promieni słonecznych. Oczy podświadomie u odbiorcy będą widziały, że coś jest z obrazkiem nie tak. Zwłaszcza to widać na tylnej feldze "hjundaja"...

Pozdrawiam

Edited by Genocide
  • Downvote 1

W dniu 27.04.2019 o 13:50, Genocide napisał:

Świetna sprawa z wyborem "profesji" ... widać , że masz zajawkę do tego typu zabawy, a może i przysłuży się talent do tego by na tym zarabiać.

Wykopałeś temat sprzed dwóch lat do nabijania postów???

Godzinę temu, Analetta napisał:

Wykopałeś temat sprzed dwóch lat do nabijania postów???

jestem tutaj odkąd powstało PurePC ... zarejestrowałem się na forum jeszcze zanim miało taka nazwę, na lajkach jak widzisz mi tez nie zależy... byłem nawet redaktorem działu newsy... ale to tez nie ważne...

ważne jest to - że najzwyczajniej w świecie nie zwróciłem uwagi na "datę" postu... myślałem , że forum żyje czasem rzeczywistym ( jak kiedyś ) i odruchowo sobie napisałem w temacie, w którym jako takie mam pojęcie. 

przyznaje się bez bicia - zrobiłem to z nieuwagi - przepraszam - już więcej nie będę popełniał takich błędów!