Skocz do zawartości
ewenement22

amd 8750m - Ciągłe 60 fps w CS GO oraz LoL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu wydaje mi się, że od aktualizacji windowsa 10 (tej z którą dostałem paint 3d) mam w CS GO tylko 60 fps.

W sterownikach karty wydaje mi się, że wszystko dobrze mam ustawione. Synchronizację pionową a raczej dokładnie jak to nazywa AMD odświeżanie pionowe mam wyłączone

7034679200_1499371023_thumb.jpg 

5494295900_1499371031_thumb.jpg

DVR w xbox też miałem wyłączone. Teraz już nawet odinstalowałem xbox bo miałem wątpliwości czy czasem to nie jest tej aplikacji sprawka.

Wydawało mi się, że jeśli jest max 60 fps to chodzi o synchronizację pionową ale już nawet odinstalowałem stare sterowniki AMD i zainstalowałem najnowsze i i nadal to samo. Nie wiem jak wcześnie wyglądało to w LoLu bo nie zwracałem na to uwagi ale tu też mam 60 fps. Tylko akurat w tej grze mi to nie przeszkadza.

Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CS GO nie gram, ale sądząc po tym, co Google mówi, można w nim wymusić Vsync. Jak masz to ustawione?

Tutaj też się masowali z tym problemem, najświeższe rozwiązanie jest takie:

 

If you have 60fps locked while:
- It happens in fullscreen and not in windowed mode
- Vsync is disabled (in nvidia config and in-game)
- Disabled Xbox DVR
- No fps cap with external apps
- fps_max 0
- Reinstalled graphics drivers
- Using high performance power plan

Then this might work for you.
I found out that for some windows10 users there is some weird ♥♥♥♥♥♥ going on when apps are running fullscreen. It seems to force vsync no matter what. I fixed this by running csgo.exe with XP compatibility mode .
I'm hoping someone will find this fix useful

EDIT: Turning off the 'Fullscreen Optimization' option in the .exe properties tab keeps the game from going back to 60fps when tabbing out/in.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...